epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

League of Legends Yaklaşan ‘’Nesnel Ödüller’’ Sistemi Hakkında Bilmeniz Gereken Her şey

League of Legends Yaklaşan ‘’Nesnel Ödüller’’ Sistemi Hakkında Bilmeniz Gereken Her şey

League of Legends sezon öncesi 12 ile yamalar sunan Riot Games, oyuncuların yeni sezonda beklediği yeniliklerin bazılarının bir yol haritası olarak sundu. Bunun dışında yeni Mitik Öğeler, Hextech ve Chemtech ejderha eklenmesi ile League of Legends’da ayrıca yeni ödül sistemini tanıyacağız. Bu yeni oyun içi mekanik, geride kalan takımların ve oyun sonundaki kompozisyonların oyunda daha uzun süre alakalı kalmasını ve kartopu gibi bir yenilgiye uğramamasını sağlayacak.

Sezon öncesi 12 PBE önizlemesinde Riot, yeni ödül sisteminin nasıl görüneceğine dair bir yol haritası gösterdi. Bu yeni 'yakalama' mekaniği, 11. sezonda yaygınlaşan kartopu etkisinin çoğunu azaltacak ve altın konusunda biraz geride kalan veya oyunun sonlarına doğru bir takım kompozisyonuna sahip takımların geri dönüş yapmasına olanak tanıyacak.

 

 

League of Legends Sezon Öncesi 12'de Nesnel Ödül Sistemi

Yaklaşan League of Legends sezon öncesi 12 ödül sistemi dört farklı faktör tarafından belirlenecek ve oyun içinde izlenecek.

Faktörler:

  • Deneyim hedefi
  • Altın hedefi
  • Ejderha hedefi
  • Taret hedefi

 

Geride kalan takım oyunda kalmak için mücadele etmeye devam ederse, harita etrafındaki hedeflere verilen ödüller maksimum %60 oranında artacaktır.

 

Aktif bir ödüle sahip bir hedef alırken takımların alabileceği temel ek altın miktarı aşağıdaki gibidir:

  • Baron/Elder Dragon'un alt edilmesi 500 altın verir.
  • Dragon/Rift Herald'ın indirilmesi 500 altın verir.
  • Dış kulenin indirilmesi 250 altın verir.
  • İç taret kaldırma işlemleri 400 altın verir.
  • Üs taretinin indirilmesi 400 altın verir.

 

Ek olarak, nesnel ödüller, canlı olduklarında 15 saniyelik bir başlangıç ​​zamanlayıcısıyla ve düşerken fazladan 15 saniyelik bir bekleme süresiyle gelecek. Ancak, geride kalan takım aktif bir ödüle sahip olan hedefle savaşıyorsa bu süre uzayacak. Bu nedenle, takım bir kuleyi yıkmaya veya Baron Nashor, Dragon veya Rift Herald ile savaşmaya çalıştığında zamanlayıcı uzar.

League of Legends 12 sezon öncesi güncellemesinin 11.23 yaması ile 17 Kasım'da yayınlanması bekleniyor. Bu, yılın sondan ikinci yama güncellemesi olacak.

Menü