epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

Valorant: Fracture için Killjoy Kurulum Kılavuzu

Valorant: Fracture için Killjoy Kurulum Kılavuzu

Valorant, benzersiz yeteneklerle bezenmiş bir dizi ajana sahip, taktiksel bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Silahlı çatışmalara girmeden önce strateji oluşturmaya çok güveniyor. Killjoy, Valorant'taki Sentinel ajan tipine ait en iyi ajanlardan biridir.

Valorant'ta Killjoy'un kiti, takımın savunmasını geliştirmek için tuzaklar kurmaya odaklanıyor. Molly, Alarm Bot ve Taret, diğer takıma üstünlük sağlamak için kurulumlar oluşturmada çok önemlidir.

Yeterli zekaya sahip oyuncular Killjoy'un yeteneklerinden yararlanabilir. Bu makalemizde, Valorant'ın en son haritası olan Fracture'daki her iki alanda da bazı kurulumları vurgulamaya çalışacağız.

 

 

Valorant: Fracture A Alanında Killjoy Kurulumu

Site A Main'de oyuncular, erken öldürmeye yardımcı olacak iki Molly ve bir Alarm botu kurabilirler. Rakipler Alarm Botundan kaçabilseler bile, Taret konumlarını gösterecek. Biri daha sonra Molly'yi harekete geçirebilir.

Oyuncular kendilerini A Sitesi platformunun altına yerleştirebilir ve düşmanı ortadan kaldırdıktan sonra savaşa girebilir.

Valorant Sentinel'in bir sonraki kurulumunda A Main'de bir Alarm Botu olacak, ancak maruz kalma nedeniyle oyuncunun çanak üzerinde olması gerekiyor. Molly, uydunun yanındaki kayaların yanındaki küçücük boşluğa atılmalı.

Ana alanın hemen dışındaki Alarm Botu ile birlikte genel alana başka bir Molly attırın. Oyuncular kendilerini köşede konumlandırmalı ve Taret yanlarında olmalıdır.

 

 

Valorant: Fracture'da B Alanında Killjoy Kurulumu

Valorant oyuncuları Fracture'ın bir harita olarak A alanındaki Killjoy kurulumları için harika olduğunu anlıyor. B alanında bu konuda A alanında kadar iyi olmasa da kişinin yetenekleriyle yaratabileceği birçok fırsat var.

İlk kurulum, merdivenlerin altında bir Molly'ye ve üstten ikinci merdivende bir Molly'ye sahip olacaktı. Alarm botu, ilk Molly'nin yanındaki duvara sarılarak sağ tarafa yerleştirilebilir. Bununla birlikte, Taret jeneratörün üzerine yerleştirilebilir.

Taret, rakiplerin yönünü belirlemeye yardımcı olabileceğinden, bu kurulum esas olarak öldürmek yerine bilgi toplamak içindir. Bu kurulum için oyuncular kendilerini yeşil kutuların arkasındaki duvara yakın konumlandırmalıdır.

Bu kurulum, yukarı çıkan, Arcade'den Tower'a veya Arcade'den alana hareket eden rakipleri işaretleyebilir. Oyuncular alt kattaki dövüşü izole etmeye çalışmalı.

Bir sonraki kurulum, Valorant oyuncuları teli Köprü'ye götürürken karşı taraftan saldırıları önlemektir. Tower ve Arcade'i birbirine bağlayan yolun köşelerine bir Molly ve Taret yerleştirin. Bu kurulumu tamamlamak için kalan Molly ve Alarm Botlarını B alanına yerleştirin.

 

Bu kurulumlar oyuna iyi bir başlangıç ​​sağlamalı ve iyi yürütülürse erken öldürmeler sağlayabilir. Oyuncular, herhangi bir kurulum kılavuzunun küçük bir hata payına sahip olma eğiliminde olduğunu anlamalıdır.

Bununla birlikte, bu kurulumlar takımın Valorant'ta kazanma şansını kesinlikle artıracaktır.

 

Menü