epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

Valorant'ta Astra Post-Plant Meta: Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Valorant'ta Astra Post-Plant Meta: Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Valorant, diğer taktiksel birinci şahıs nişancı oyunları gibi, sürekli gelişen bir oyun metasına sahiptir. Yeni karakterler, haritalar veya silahlar bu değişikliği etkileyen faktörler olabilir. Birçok oyuncu şu anda Astra'yı çok özel bir oyun metası için kullanıyor.

Valorant oyuncularının çoğu, ekim sonrası metayı takip ediyor. Oyuncular sivri ucu yerleştirir ve ardından düşmanın onu etkisiz hale getirmesini önlemek için konumlandırmaya ve yeteneklerin kullanımına odaklanır. Astra, bir ajan olarak bu oyun metasını güçlendiren yeteneklere sahiptir.

 

 

Astra'nın Yetenekleri, Valorant'ta Post-Plant Meta için Çok Uygundur

Valorant oyuncuları şu anda diğer takımın ani yükselişi etkisiz hale getirmesini önlemek için oyunlarını kurmalarına izin veren post-plant metasını takip ediyor. Bir ajan olarak Astra, bu metayı kullanma konusunda tutarlı olma yeteneğine sahiptir.

Valorant'taki yetenekleri bu strateji için idealdir, çünkü denetleyici ajan, düşman onu etkisiz hale getirmeye çalışırken insanları sivri uçtan uzak tutmak için yeteneklerini kullanabilir. Bu nedenle, bu stratejiyi uygulamaya çalışan Valorant oyuncuları, Astra'ya bir şans vermelidir.

Ekip, çiviyi hangi noktaya dikeceğine karar verebilir, ardından Astra Astral Form'a gidebilir ve yıldızları sivri uçtaki biri de dahil olmak üzere stratejik noktalara yerleştirebilir. Düşman onu etkisiz hale getirirken, oyuncuların Nova Pulse kullanma seçeneği vardır, bu da spike'ı etkisiz hale getirmeye çalışan oyuncu için bir sarsıntıya neden olabilir.

Sivri ucun yakınındaki noktalara yerleştirilen bu yıldızlar, Yerçekimi Kuyusunu etkinleştirmek ve belirli bir yönde hareket etmeye çalışırken oyuncunun nişanını atmak için kullanılabilir. Valorant oyuncular, başaklara yaklaşan düşmanları ortadan kaldırabilecek şekilde iletişim kurabilir ve kendilerini konumlandırabilir.

 

 

Post-Plant Metalarındaki Stratejiler

Valorant oyuncularının post-plant metalarında uygulayabilecekleri bir diğer strateji, dar noktalara veya arka siteye yıldız düşürmek ve siperin arkasına saklanan oyuncuları çıkarmak için Gravity Well'i etkinleştirmektir. Cosmic Divide, şu anda Valorant'taki en iyi ultlerden biridir. Dikim sonrası metayı takip edenler, duvarı belirli bir açıyla yerleştirebilir, bu da oyuncuları doğrudan önden zirveye çıkmaya ve duvarı kontrol etmeye zorlayabilir.

Valorant'taki plan sonrası meta, yalnızca yeni ajan Astra'nın eklenmesiyle güçlendirildi. Post-plant metayı takip eden oyuncular, yetenekleri bu metanın yürütülmesini sağladığı için Astra'ya bir şans vermelidir.

 

Menü