İlan Kategoriler - Steam ilanlar
Steam ilanlar
 • Steam Hesap Satışı
  Steam platformu, Counter Strike Global Offensive (CS:GO), Knight Online gibi oldukça popüler oyunlara kolay erişim sağlayan bir ortam sunmaktadır. Steam, 2003 yılından bu yana birçok oyunu bünyesinde barındırmakta ve zaman zaman düzenlediği kampanyalar ile kullanıcılara özel fiyatlar sunarak orijinal oyunları uygun fiyatlarla temin etmelerine olanak tanımaktadır. itemilani aracılığıyla, içerisinde birçok oyun bulunan hesapları uygun fiyatlarla edinebilirsiniz. Üyelerimiz, Steam Hesap Satışı kategorisinde kolayca alışveriş yapabilir ve hayallerindeki oyunlara sahip olabilirler. Hemen ilan oluşturarak Steam Hesap Satışı yapabilir veya Steam Hesap Alabilirsiniz.

  Steam hesabımı nasıl satarım?
  itemilani'na ücretsiz bir şekilde üye olun, ardından ilan oluşturma sayfasından Steam Hesap kategorisini seçin. İlanınızın başlığını, açıklamasını, teslimat süresini ve görsellerini ekledikten sonra hazırsınız! Düşük komisyonlarla Steam Hesap Satışı yapabilir ve kazandığınız parayı üyelik bakiyenizden banka hesabınıza çekebilirsiniz.

  Steam hesabını nasıl satın alırım?
  Eğer bir Steam Hesabı satın almak istiyorsanız, öncelikle Steam Hesap Satışı kategorisine gidin. Beğendiğiniz ilanın sahibine mesaj atarak Steam Hesabı hakkında bilgi alın. Hesabı beğendiyseniz, siteye bakiye yükleyin ve ürünü satın alın. Steam Hesap İlanı satın alma işleminizde satıcıya SMS ve e-posta gönderilerek bilgi verilir.