epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

VCT Lock In 2023 Şampiyonu Sonuçlandı!

VCT Lock In 2023 Şampiyonu Sonuçlandı!

Son maç Cumartesi akşamı LOUD ve Fnatic arasında yapıldı. Fnatic takımında temsilcimiz Alfajer de bulunuyordu. Ascent, Fracture, Split, Lotus ve Icebox haritalarında bir araya gelen takımlar, nefes kesen bir mücadeleye başladı. Fnatic ilk harita olan Ascent haritasında rakibine imkan tanımayarak, 13-8’lik bir skorla rakibini yenmeyi başardı. İkinci haritada da durum değişmedi ve Fnatic takımı haritayı 13-7’lik bir skor ile kazandı. Üçüncü haritada ise, LOUD takımı öne geçerek haritayı 13-9’luk bir skor ile aldı. Dördüncü harita da üstünlük sağlayan LOUD takımı skoru 2-2 yapmış oldu. Nefeslerin tutulduğu ve heyecanın arttığı son haritada; LOUD takımı seriye ilk başlamış olsa da, bu ona yardımcı olamadı. Fnatic takımı işi uzatmalara taşıyarak 14-12’lik bir skor elde etti ve toplam skoru 3-2 durumuna getirdi.

VCT Lock In 2023 Şampiyonu: Fnatic
Temsilcimiz Alfajer’in de yer aldığı Fnatic takımı bu skor ile mücadeleyi ve dolayısıyla da büyük finali kazanmış oldu. Tüm bu sonuçlar doğrultusunda VCT Lock In 2023 şampiyonu Fnatic oldu.

Menü