epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

Valorant 3.08 Yamasıyla Birlikte Gelen Yeni Nunca Olvidados Paketi

Valorant 3.08 Yamasıyla Birlikte Gelen Yeni Nunca Olvidados Paketi

Valorant, yeni çıkacak olan Yama 3.08 güncellemesi ile oyun içinde yeni bir silah görünümü paketi sunmaya hazırlanıyor. Oyundaki her yeni güncelleme ile geliştiriciler, oyuncular için bazı heyecan verici silah görünümleriyle birlikte oyuna yeni bir şey getirmeye çalıştı. Bu tutarlılığı korumak için Valorant geliştiricileri, yeni gelecek olan 3.08 güncellemesinin gelmesiyle birlikte yeni Nunca Olvidados silah görünümü paketini tanıtmaya hazırlar. Paket Valorant Mağazasında kullanıma sunulduğunda oyuncular silah görünümleri satın alabilirler.

 

 

Valorant'ın Yaklaşan Nunca Olvidados Paketi Hakkında Her şey

Yaklaşan Nunca Olvidados silah görünümü paketi, oyun içindeki önceki görünüm paketlerine kıyasla bazı benzersiz özelliklere sahiptir. Oyuncuların bulunduğu alanın aydınlatmasına bağlı olarak renk değiştirme özelliği olacaktır. Bu, haritadan haritaya değişir ve ilginç bir dinamik oluşturur.

Valorant geliştiricileri, yakın zamanda tanıtılan Zedd Skin paketi gibi renk değiştiren silah görünümlerini daha önce yayınlamıştı. Ancak alanın ışığına göre rengi değişen hiçbir silah kaplaması yoktu. Oyuncular, CS:GO'daki normal harita görünümlerini andıran bu özelliği oldukça uzun süredir bekliyorlardı. Riot sonunda yanıt verdi ve özelliği yakında çıkacak Nunca Olvidados silah görünümü paketiyle birlikte sunmaya karar verdi.

 

 

Valorant Nunca Olvidados Kostüm Paketi Ayrıntıları

Yaklaşan Nunca Olvidados silah görünümü paketinde dört silah görünümü ve bir yakın dövüş görünümü olacak. Nunca Olvidados silah görünümü paketinin öğelerinin listesi:

 

  • Ares
  • Bulldog
  • Vandal
  • Frenzy

 

Catrina Yakın Dövüş silahı olarak da bilinen bir yakın dövüş silahı görünümü var.

Oyuncular, tüm bu silah görünümlerini Valorant Mağazasında mevcut olduklarında satın alabilirler. Oyuncular, Riot'un FPS unvanının oyun içi para birimi olan Valorant Puanlarını (VP) harcayarak kostümü satın alabilirler. Ancak Valorant Puanlarını satın almak için oyuncuların gerçek para harcaması gerekiyor.

Paket, Orta seviyeye aittir ve oyunda yaklaşık 5100 VP'ye mal olacaktır. Bununla birlikte, oyuncular bireysel silah görünümünü de satın alabilirler. Tek bir cilt için yaklaşık 1200 VP'ye mal olacak.

Menü