Steam 20TL Altı En İyi Oyunlar

Steam 20TL Altında olan en iyi oyunlar. Oyun severler her ne kadar oyunlardan vaz geçemiyor olsa da parasal nedenlerden dolayı bazı oyunlardan uzak kalmak zorunda kalıyor. Hal böyle olunca yerine alternatif yeni oyunlar bakmaktan kendilerini de alamıyorlar. Hazır yaz da gelmişken Steam üzerinde indirime girmiş olan 20TL altında en iyi oyunlar listesini sizler için hazırladık.

Dünya üzerine hız kesmeden yayılmaya devam eden ve insanları eve tıkan korona virüs nedeni ile evde zaman geçirmek oldukça zor bir hal almaya başladı. Evden çalışma sistemine geçilmesinin ardından iş için bile dışarı çıkamadığımız bu zamanlarda oyunlar kurtarıcımız olmakta. Her ne kadar evde kalsak da oyunlar kurtarıcımız olsa da bütçe sıkıntısı baş gösterdiği zaman kala kalıyoruz.

Her oyuncu ucuza kaliteli oyunlar oynamayı hak eder. Oyunlar stres atmak içindir fiyatlarını görüp tekrar strese girmek için değil. Zaman geçirmelik ve hatta sürüklenerek uzak diyarlara gitmelik oyunları 20TL altında tutarak sizler için sıraladık. İndirime de girmiş olmaları sayesinde ufak ücretler ile harika zamanlar geçirebileceksiniz.

 

Spintires Zorlu Yük Taşıma Simülasyonu

20 TL Altında Olan Oyunlar arasında ilk sıraya girmeyi başaran oyunumuz bir simülasyon oyunu. Spintires olarak da bilinen zorlu yük taşıma oyunu aldığı indirim ile şu anda Steam üzerinde 15,37TL olarak satışta. Arkadaşlarınız ile birlikte zorlu yollarda yük taşımaya çalışırken eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Gerçekçiliği ile ön plana çıkmayı başaran Spintires, çamurlarda batma mekaniğine kadar en ince detaylar ile donatılmış durumda. Dayanışma içerisinde zorlu yollarda yük teslim etme odaklı olarak piyasaya girmiş olan bu oyun ile oturduğunuz yerden eğlenceli terler dökeceksiniz. Gideceğiniz yolları doğru hesaplayarak, doğru riskler alarak yolda önemli ve sağlam adımlar atmalısınız.

 

Deus Ex: Mankind Divided

Listemizin ikinci sırasında Deus Ex: Mankind Dividedbulunuyor. CyberPunk 2077’ye benzer yapıda tasarlanmış olan bu oyun önceki fiyatına göre muazzam bir indirim ile karşımıza çıkmış durumda. %85 gibi büyük bir indirim alarak önceki fiyatı olan 75TL’den 11,24TL fiyatına gerileyen oyun oldukça zevkli zamanlar geçirmeniz için biçilmiş kaftan.

Ufak ancak etkili olan açık dünyası ile sürekli olarak hareket halinde olmanızı sağlayan oyun, akıcılığı ile de kendini diğer oyunlardan ayırmakta. Oyun hikâye olarak 2029 yılında geçmekte. 2029 Yılının Dubai’sinde geçen oyun evde zaman geçirmek isteyenler için ucuz ve etkili oyunlar arasında yer alıyor. Kısa süreli olan indirim zamanı bitmeden alınması gereken oyunlar arasında.

 

Rise Of The Tomb Rider

Listemizin üçüncü sırasında Rise Of The Tomb Rider bulunuyor. Aksiyon severler için listemize aldığımız bu oyun kaçırılmayacak bir fırsat ile karşımıza çıkmakta. Normal satış fiyatının oldukça altına düşerek oyun severleri en sevindiren haberlerden birisi kesinlikle Tomb Rider oldu. 20TL altına alınabilecek oyunlar listesinde bulunan ancak 2 TL ile listenin bir tık üzerine çıkan Tomb Rider kesinlikle pişman etmeyecek oyunlar arasında.

90TL olan orijinal fiyatından %75 indirim alarak güncel olan 22TL’lik fiyatına gerilemiş durumda. Grafikleri ve oynanışı ile birlikte kendini diğer oyunlardan ayıran Tomb Rider oyuncular tarafından oldukça sevilmekte. Aldığı olumlu yorumlar ile birlikte kendini Steam yorumlar listesinde de hızla yükseltmeye devam etmekte.

 

60 Seconds! Reatomized

Listemizin dördüncü sırasında bir zamana karşı yarış oyunu bulunuyor. 20 TL altına alınabilecek ve strateji gerektiren en eğlenceli oyunlardan birisi şüphesiz 60 Seconds! Oyunudur. Yaşadığınız şehir üzerine atılan Nükleer bomba patlamadan hemen önce ailenizi ve gerekli materyallerinizi toplayarak sığınağa gitmeniz gerekiyor. Kısa süre içerisinde önemli olanları ve ailenizi sığınağa götürdükten sonra asıl macera başlıyor.

Yenilenen grafikleri ile karşımıza çıkan 60 Seconds! 4K Çözünürlükte deneyim yaşamanıza da olanak sağlıyor. Grafik kalitesi arttırılmış olan bu versiyonda grafikler dışında pek bir değişiklik bulunmasa da indirimli fiyatını kesinlikle hak ediyor. 18TL gibi bir liste fiyatına sahip olan oyun aldığı %33 indirim ile birlikte 12,06TL ile listemize girmeyi başarmış durumda. Özellikle pandemi sürecine benzer bir yapıda işleyen hikâyesi sayesinde ilginizi çekebilir.

 

Tennenberg

Listemizin son sırasında Tennenberg bulunuyor, listemizin son sırasında olması oyun kalitesini hiçbir şekilde etkilememektedir. Listemiz tamamen fiyata göre rast gele hazırlanmıştır ve tamamen eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacak oyunlar ile donatılmıştır.

Tennenberg 39TL olan liste fiyatından %50 indirim alarak 19,50TL ye geriledi. Bu fiyata alınabilecek en iyi birinci dünya savaşı oyunlarından birisi olan Tennenberg, 64 oyuncu desteği ile birlikte uzun soluklu bir harekât deneyimi yaşatacaktır. Aksiyon sever ve bileklerine güvenen oyuncuların kaçırmak istemeyeceği bu oyunun indirim süresi 9 Ağustos tarihine kadar devam edecek.

20 TL ve altına alınabilecek oyunlar listemizin sonuna geldik, ucuz ancak kaliteli oyunlar olarak bilinen bu oyunlar Pandemi süreci içerisinde sizleri mutlu etmek için yetecektir. Aksiyon ve rekabet seven oyuncuların oldukça düşük bir bütçe ile alacağı oyunlar ile harika zamanlar geçirmesi oldukça mutluluk verici. İndirimlerin kısa bir süreli olduğunu ve bitmeden hemen önce almanız gerektiğini de hatırlatmakta fayda var.

 

 

Güvenli ve Şifrelenmiş Alışveriş
7/24 Hızlı Teslimat
100% Müşteri Memnuniyeti