epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

Song of Nunu: A League of Legends Story Çıkış Tarihi

2021’de bazı karakterleri kendi ortamlarında kullanmaya izin veren sıra tabanlı bir rol yapma oyunu olan Ruined King: A League of Legends Story de piyasaya sürüldü. Bu oyun, çok sayıda platformda oynandı ve yüksek reytingler aldı, bu nedenle Riot sonunda League of Legends içindeki belirli karakterlere odaklanan daha fazla hikaye ortaya çıkarmak istedi. İlk oyun Nunu ve Willump’a odaklı olacak. Bu kapsamda Song of Nunu: A League of Legends Story çıkış tarihi ve hikayesine birlikte bakalım.

Song of Nunu: A League of Legends Story Çıkış Tarihi
Bu oyun ilk kez bir yıldan uzun bir süre önce, 2021 yılının sonlarında duyuruldu ve bu yüzden hayranlar oyunu 2022 yılında beklediler. Çıkış tarihi 2023 Sonbaharına kadar ertelendi, ancak LoL ile ilgili diğer iki oyunla birlikte oynanabileceği bilgisi verildi.

Song of Nunu: A League of Legends Story Hikayesi
Şu ana kadar bildiğimiz kadarıyla; Song of Nunu: A League of Legends Story, çevresinde kaos meydana gelirken annesini bulmaya çalışan Nunu’nun irfanını vurgulayan bir macera oyunu olacak. Bu oyun, karşılıklı dövüşmek yerine Nunu ve Willump arasındaki paylaşılan dostluğu vurgulayacak ve esas olarak bir macera yönüne odaklanacak.

Menü