PUGB Mobile 17. Sezon Yaklaşıyor!

İşte herkesin merakla beklediği pubg’nin 17. Sezonuna çok az kaldı… PUBG oyuncu kitlesi yeni sezonun başlamasını merakla bekliyor. 17 Kasım 2020 tarihinde güncellenen 16. sezondan bu zamana yaklaşık iki ay geçti...Yavaş yavaş yaklaşılan 16. sezonun sonu bizlere 17. sezonu getirecek! 17 Ocak 2021 tarihinde sona erecek olan 16. sezondan hemen sonra önümüzdeki 24 saat kapsamında oyun kilitlenecek ve oyuncular RP bölümünde bulunan ödüllere ya da etkinliklere erişemeyecek. Genellikle eski sezon bittikten bir gün sonra başlatılan yeni sezon gerekçesiyle 17. sezonun 19 Ocak’da başlayacağı söylentiler arasında. Peki PUBG 17. sezonda bizi neler bekliyor?  PUBG Mobile’ın yeni sezonu ile oyunculara sunulacak olan RoyalePass ve Elite Pass içerikleri ile ilgili tamamen resmi bir duyuru yapılmadı. Lakin önceki sezonları inceleyerek bizleri yeni ve birbirinden güzel silah skinleri ve karakter görünümlerinin karşılayacağını söyleyebiliriz. Alınan bilgilere göre PUBG Mobile’in 17. sezonunda galaksi temasının ağırlıklı olarak kullanılacağı söylentiler arasında.

 

 

PUGB Mobile’ın 17. Sezonunda Bizleri Neler Bekliyor?

Edindiğimiz bilgilere göre Pubg Mobile 17. Sezonda bizlere şu eşyalar bekliyor diyebiliriz;

 • 17. sezon da galaksi paraşüt görünümünün oyunculara sunulacağı gelen bilgiler arasında. Tamamen farklı ve özenle hazırlanmış bu temaya 19 Ocak’ta merhaba diyebiliriz.

 • Pugb Mobile M416 silah skini yine 17. sezonun bize getirileri arasında olacak özelliklerden birisi olabilir. Her RP sonunda PUBG Mobile bize bir silah görünümü verir. 17. sezon içerisinde 17. sezon 17. sezon içerisinde yeşil ve turkuaz renklerini barındıran M416 silahını da görmemiz mümkün.

 • Tamamen havalı bir şekilde dizayn edilmiş Galaksi Anahtarlık 1 ila 10 RP seviyelerinde elde edilebilecek bir ürün olarak oyunculara sunulacağı düşünülmektedir.

 • PUBG mobile 17. sezonunda Elite Pass İle elde edilebilecek bir el bombası olarak karşımıza SnowmanAlert el bombası çıkabilir.

 • Fighter AUG / M249 silah skini de yine 17. sezon da alabileceğimiz yeni bir silah görünümü olarak karşımıza çıkıyor. Kırmızı renginde olacak bu silah oyuncuların karakterlerine yeni bir imaj katacak.

 • PUBG mobile 17. sezonda yepyeni ve havalı kıyafetler ile ekran başında olacak. 17. sezonun kıyafet temasının sportif olarak belirlendiği söylentiler arasında.

 • Turkuaz renkli tava etkileyici silah skili PUBG Mobile’ın 17. sezonunda karşımıza çıkacak özelliklerinden birisi olabilir. Bu ürünün Elite Pass seviye 30’da alınabileceği söyleniyor.

 • Blue Eagle Sırt Çantası 17. Sezonda bizlerle olacak ürünlerden bir diğeri. Mükemmel tasarımı ile oyuncuların karakterlerine çok yakışacağından eminiz!
 • Sea Dragon Kar98k’da yine PugbMobile’İn yeni sezon konsepti uygun bir şekilde dizayn edilmiş bir silah olarak karşımıza çıkıyor. Eski Kar98k’yı unutacak, yenisine hayran kalacaksınız!
 • Turkuaz kask kaplaması ile 17. Sezonun ağırlıklı bir şekilde turkuaz renklerini içereceğini bir kez daha gözler önüne seriyoruz. Başarılı bir şekilde dizayn edilmiş bu kask, kullanacak olan oyuncularda farklı bir ambiyans oluşturacak.
 • 100 RP Kıyafet yine 17. Sezonda oyun severleri bekleyen bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Maksimum RP seviyesi olan 100’e ulaştıktan sonra oyuncular bu kostümü ( hem erkek hem kadın için) kazanmaya hak kazanacak. Bu kostümler aynı zamanda gelecek zamanın ipuçlarını da bizlere sunmakta.

 

Sizlere açıklamış olduğumuz tüm bu ödüllerin yanı sıra, oyun içerisinde kazanılacak olan etkinlik ödülleri de yeni sezona dahil edilecek. Geçen sezonlardaki gibi 17 RoyalePass oyuncularının toplaması için ücretsiz olarak 600 UC ödüllendirme verilecek.

Secure and Encrypted Shopping
7/24 Fast Delivery
100% Customer Satisfaction