epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

PUBG: New State Mobil

PUBG: New State (Mobil) Resmi web Sitesi, Tüm Bölgeler için Lansman Tarihi ve Erken Ödüller

PUBG: New State, Krafton Inc.'in mobil platformda yaklaşan fütüristik Battle Royale oyunudur. PUBG hayranları, Kasım ayının ikinci haftasında yapılması planlanan küresel lansman için heyecanlı.

Oyun başlamadan önce özel avantajlar talep etmek için ön kayıt yaptırabilecekleri için hayranlar açıkça heyecanlı. Resmi web sitesi zaten çalışıyor ve hayranlar oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek isterlerse tüm bilgilere resmi web sitesinden ulaşabilirler.

 

 

PUBG: New State Ne Zaman Çıkacak?

PUBG: New State, tüm dünyadaki hayranlar tarafından iyi karşılanan PUBG Mobile'ın devamı niteliğindedir. Bu, fütüristik gadget'lar ve teknolojinin yardımıyla birbirine karşı yarışan çok sayıda hizip ile yakın gelecekte kurulan bir oyundur. PUBG: New State'in küresel lansmanının 11 Kasım 2021'de gerçekleşmesi planlanıyor.

Bununla birlikte, kesin çıkış zamanı ile ilgili resmi bir açıklama yok ve tüm bölgelerdeki oyuncular söz konusu tarihte oyuna erişebilecek gibi görünüyor.

Oyun, tasarım dili söz konusu olduğunda siberpunk estetiğini takip ediyor ve bu da onu kesinlikle oyunculara oldukça çekici kılıyor. PUBG: New State, oyunculara gerçeğe mümkün olduğunca yakın bir deneyim yaşatmak amacıyla dinamik bir oyun da vaat ediyor.

 

 

PUBG Hakkında: New State

PUBG: New State, PUBG Mobile'ın devamı niteliğindedir ve fütüristik bir distopya ortamına yerleştirilmiştir. Oyun, New State, Hunters, Dream Runners, GLC ve Mayhem gibi birden fazla grubun savaş alanında rekabet ettiği 2051'de geçiyor. Oyun, 64 kilometre kare büyüklüğündeki Troi adlı yeni bir haritada geçiyor.

Oyun, oyunculara düşmanlarına karşı üstünlük sağlayabilecek fütüristik araçlar ve etkileşimli nesnelerle doludur. Bu yeni araçlar doğal olarak oyuncuları en iyi düşman oyunculara stratejiler bulmak için uyum sağlamaya ve doğaçlama yapmaya zorlayacak. Oyun ayrıca gerçekçi ve sürükleyici bir oyun deneyimi isteyen oyuncular için ultra yüksek ayarlara sahiptir.

PUBG: New State ön kayıt için açık ve katılımı teşvik etmek için bunu yapanlara kalıcı bir ödül verilecek. Oyuncular, oyunun küresel lansmanı gerçekleştiğinde talep edilebilecek sınırlı bir araç kaplaması alacaklar. Ön kayıt, hem Android hem de IOS platformları için sırasıyla Play Store ve App Store'da mevcuttur.

Menü