epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

PUBG: New State Duyurusu

PUBG: New State Duyurusu: Özellikler, E-sporlar, Yeni Haritalar, Test ülkeleri, Hile Önleme Sistemi ve Daha Fazlası

Krafton, yeni mobil oyunu PUBG: New State'i piyasaya sürmeye hazır. Fütüristik Battle Royale, PUBG Mobile'ın temel öğelerini temel alıyor ve daha fazla gerçekçilik ve son teknoloji grafikler ekliyor.

PUBG: New State, Dünya çapında 50 milyon ön kaydı tamamladı ve iki başarılı alfa testinden geçti.

PUBG: New State'in iOS ve Android için 11 Kasım 2021'de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Başlığın fragmanı yakın zamanda açıklandı ve ardından geleceğin yol haritasını vurgulayan bir medya vitrini yayınlandı. Bu makalemizde özetlenen vitrin sırasında başlıkla ilgili çok sayıda ayrıntı açığa çıkacak!

 

 

PUBG: New State Genel Bakış

CEO Kim Chang-Han'ın giriş mesajının ardından New State'in baş yapımcısı Minkyu Park, oyuna genel bir bakış attı. Oyunun ana odağının gerçekçilik ve yeni nesil grafikler olduğunu belirtti.

Oyun ayrıca, PUBG'nin temel unsurlarını sağlam tutarken, fütüristik bir ortamda PC benzeri gelişmiş aksiyon ve silah oyunu sağlamayı umuyor.

New State'in hikayesi, 2051 Troi'de merkezi hükümetin düştüğünü ve şehrin gizemli bir grup tarafından işgal edilerek onu bir savaş alanına çevirdiğini belirtiyor. Park, oyunun hikayesinin aylık geçişlerle ilerleyeceğini açıkladı. Farklı karakterler donatmak için mevcut olacak.

PUBG New State Kreatif Direktörü Daehoon Kim, oyunun kritik özelliklerine ışık tuttu.

 

 

Yeni Haritalar

Lansman sırasında toplam dört harita mevcut olacak. İki adet 8x8 Battle Royale haritası, Troi ve Erangel: New State, bir adet 4v4 TDM Harita İstasyonu ve bir adet Eğitim Alanı yer alacak. FPP ve TPP'deki Solo ve Squad modları rekabet için mevcut olacak.

İlginç bir şekilde, PUBG New State'deki Erangel haritasının, daha önce orada gerçekleşen sayısız Battle Royale oyunundan harabe halinde olacağı ortaya çıktı. Harita her güncellemede modernize edilecek.

Geliştiriciler ayrıca mevcut PUBG Mobile haritalarını New State'e entegre etmeyi planlıyor. Gelecekteki güncellemeler yeni haritalar ekleyecektir. Kim ayrıca ekibin oyuna bazı eski FPS özelliklerini getirmeyi planladığını ve ayrıca marka anlaşmaları ve sponsorluklar altında zaman sınırlı haritalar eklemeyi planladığını belirtti.

 

 

 

 

 

Vurgulanan Temel Özellikler

Yeni oyun, oyunun genel temasına uyacak şekilde elektrikli araçlar da dahil olmak üzere çeşitli araçlara sahip olacak. Oyuncular ayrıca silahlı çatışmalar sırasında kendilerini korumak için kalkanlar açabilirler. Ayrıca, düşmanlar hakkında bilgi toplamak için arama uçakları da konuşlandırılabilir.

İki yeni özellik - Green Flare ve Recruit System - bu unvan için özel olarak geliştirilmiştir. Green Flare sistemi, oyuncuların takıma bir şans daha vererek ölü takım arkadaşlarını canlandırmasına izin verecek. Buna karşılık, Üye Alım Sistemi, oyuncuların bir yer varsa, yenilmiş bir düşmanı kadrolarına almalarına izin verir.

Oyun ayrıca her iki ayda bir sıfırlanacak sekiz katmandan oluşan bir katman sistemi içerecek. Her döngünün sonunda, ilk üç kademedeki oyuncular devasa oyun içi ödüllerle çevrimiçi turnuvalarda rekabet edecekler.

 

 

Hizmet Planları ve İş Ortağı Programı

PUBG: New State'in Hizmet Planları hakkında konuşan Krafton Yayıncılık Başkanı Henry Chung, oyunun 200 ülkede çıkacağını belirtti. Başlangıçta, küresel PUBG hayranları için 17 dil desteklenecek.

Chung ayrıca PUBG: New State ortak programını açıkladı. "A Squad" olarak adlandırılan program, içerik oluşturucuların oyunla ilgili yeni ve heyecan verici içerikten PUBG yetkilileriyle birlikte çalışmasına olanak tanıyacak.

 

 

PUBG: New State için Hile Önleme Sistemi

Başlık, hareket halindeyken hileye karşı güçlü bir duruş sergiledi. PUBG: New State Anti-Cheat başkanı Sangwan Kim, geliştiricilerin hile eğilimlerine karşı koymak için yeni teknolojiler üzerinde çalışırken yazılım hile eğilimlerini analiz ettiklerini söyledi.

New State, oyunun kodunu gizleyecek ve hilecilerin tersine mühendislik yapmasını imkansız hale getirecek bir "Kurcalamaya Karşı Koruma teknolojisi" kullanacak. Geliştiriciler, hile önleme sistemlerini optimize ederken oyun dosyalarının kurcalanmasını da önleyecekler.

Oyuncuların raporları da dikkate alınacak ve bu hile karşıtı raporlar yayınlanacaktır. Geliştiriciler ayrıca, birden fazla hesap kullanımını önleyecek bir dijital kimlik kullanan dolandırıcıları yasaklamanın yeni yollarını arıyorlar.

Oyun için emülatör desteği yok. Bu adım, fare ve klavyenin elde taşınan cihazlara göre avantajını ortadan kaldırmak için atılmıştır. Geliştiriciler, adil bir oyun ortamı sağlamak için bu adımı atmışlardır. Oyun ayrıca oynamayı zorlaştırarak harici donanım kullanımını kısıtlamaya çalışacak.

 

 

 

E-spor

Geliştiriciler, ana odaklarının oyunu başlatmak ve dengelemek olduğunu belirtti. Ardından yavaş yavaş küçük ölçekli e-spor turnuvaları düzenleyecek. Oyun, 29 Ekim 2021'den itibaren 28 ülkede iki günlük son bir teknik testten geçecek.

Oyunun lansmanından sonra seyircinin tepkisini görmek merak uyandırıcı olacak. PUBG Mobile'ın geniş erişimi göz önüne alındığında, selefiyle karşılaştırmalar da yapılacak.

 

Menü