Pubg New State

Pubg New State kısa bir zaman önce, haberi pek çok yerde duyurulan PUBG’nin yeni versiyonu. Konsol ve bilgisayarlar için hem mobil hem de normal sürümü olacak. Bilgisayar ve konsol adına resmiyette herhangi bir gelişme yaşanmasa da, mobil oyuncular için bu yeni sürümün fragmanı yayınlanarak oyunla ilgili açıklamaların duyurulması haberi alındı. Bu sene içinde PUBG New State oyununun piyasaya sürüleceği haberini alan oyun severler, oyunun çıkacağı tarih için sabırsızlıkla gün saymaya başladı.

PUBG New State oyunu geliştirenlerin yaptığı açıklamalara göre bu çıkan yeni oyun PUBG New State olarak adlandırılacaktır. PUBG Studio tarafından müjdelenen bu haber şimdiden merak konusu olmaya başladı. PUBG New State oyununun kıdemli yapımcılarından birisi olarak tanınan Minkyu Park: “Bundan önceki oyunlara hayran kitlesinin desteği ve oldukça katkısı bulunan başarısı gözler önüne serildiğinde, dünya çapında Battle Royale çeşidinde devrim yaratan bir sonraki oyunu bu marka dahilinde oluşturup, sunabilmek bizleri çok mutlu ediyor. Sınırları daha da zorlamak ve böyle bir deneyim yaşatmak bizler için harika bir deneyim oluyor. Bu yıl piyasaya sürülmesi beklenen oyunun, birçok kitleye hitap edeceğine hiç şüphemiz yok”. Şeklindeki görüşlerini dile getirdi.

 

Pubg New State Ne Zaman Çıkacak

Pek çok oyun sever tarafından PUBG New State ne zaman çıkacak sorusuna yanıtlar gecikmedi. Oyun yapımcıları tarafından 2021 yılında çıkacağı haberi duyurulan PUBG New State, 2051 yılını konu edinmiş bir şekilde yayınlanacak. Ön kayıtları açılmakta olan bu oyunda 100 oyuncu karşı karşıya gelerek birtakım silahlar, teçhizatlar ve taktikler kullanıp, tek oyunculu olarak ya da takım olarak hayatta kalan veya kalanlar son isimler olacak. 2051 yılını konu edindiği iddia edilen PUBG New State oyunu, daha çok savaşçı düzende hüküm sürmektedir. Bu sebeple stres atma konusunda oldukça fayda sağlamaktadır

 

Pubg New State Nasıl İndirilir

Battle Royale mobil oyunu olduğu bilinen PUBG New State oyunu için, pek çok kişi PUBG New State nasıl indirilir sorusunun cevabını bulmaya çalışmaktadır. Windows ya da Mac bilgisayarlar için uygun olmayan bu oyun, android emulatorler için daha doğru bir seçimdir. PUBG New State oyununu oynayabilmek için, oyunu indirme aşamasında şu işlemler gerçekleştirilir:

  • Android emülatör, bilgisayara indirilir.
  • Bu emülatör indirildikten sonra Play Store aranır.
  • Play Store’a Google hesabı eklemesi yapılır.
  • PUBG yeni sürümünü ve uygulamayı yükleme işlemini gerçekleştirin.
  • Sonra oyunu açıp, izinleri verdikten sonra oyuna girişi sağlayın
  • Bu aşamalar tamamlandıktan sonra oyun rahatlıkla oynanabilmektedir.

MEmu olarak da bilinen bu emülatörün, tek bir oyunla geliştirildiği bilinmektedir. Bilgisayarlar için sanallaştırma işlevini etkinleştirip, özel grafiklerde oldukça iyi performans sağlamaktadır. Emülatör ile ilgili bilinmesi gereken en önemli özelliklerde birisi de Windows ile uyumlu olabilmesidir. Yüksek klavyeleri eşleyebilme özelliği sayesinde kişiselleştirme gibi bir özelliği ile de bilinmektedir.

Bilgisayarlarda oyun kontrolünü sağlamaya yarayan bu yazılım, fare ve klavye yardımıyla daha sorunsuz çalışmaktadır. Aynı zamanda bilgisayarda herhangi bir karmaşaya izin vermeden PUBG New State gibi üst düzey oyunları kolaylıkla oynamamıza yardımcı olmaktadır. Kullanımı oldukça yaygın olan emülatörlerden birisi de Bluestacks olduğu şüphesizdir. Grafikleri, algoritması ve yazılımıyla oldukça dengeli emülatörlerden birisidir. Özellikle Android bilgisayarlar için oldukça fayda sağlamaktadır. Bilgisayar oyunlarında yeterince iyi özelliklere sahip olan emülatörleri tercih etmek, oyun kalitesi açısından oldukça önem arz etmektedir. Gameloop, bir oyun için en faydalı emülatörlerdendir.

Özellikle oyun oynamak için geliştirildiği bilinmektedir. İsteğe bağlı herhangi bir oyunu indirmeye izin veren diğer bazı Android emülatörlerinin aksine, Gameloop, emülatörde rahatlıkla oyun oynayabilmek adına bir dizi oyun sunmaktadır. Ara yüz ayarlarının yüklü olduğu uygulamalar ile bazı oyun deneyimini iyileştirmeye dönük diğer ayarlar daha basit olmaktadır. Nox Player olarak bilinen emülatörde ise, oyun oynamaya yönelik özellikler ağır basmaktadır. Sistemde çok daha az kaynak tüketmekle ve orta özellikteki bir bilgisayarda bile sorunsuzca çalışmaktadır. Ve tüm bunlarla beraber reklamsız Bluestacks emülatöründen daha hızlı yüklenmektedir.

Nox oynatıcı, kullanımı ve kullanıcı ara yüzü açısından oldukça iyidir, fakat performans söz konusu olduğunda ise düşük kalmaktadır. Fakat dayanıklı özelliklere sahip işletim sisteminiz var ise, Nox oynatıcı harika bir seçimdir.

Nox herhangi bir düzensizlik olmaksızın yüksek FPS oyunlarının üstesinden rahatlıkla gelebilir ve tuş takımı,komut dosyası kaydını destekler. Kısacası PUBG New State olmak üzere diğer birçok oyunu bu ve benzeri emülatörlerde rahatlıkla oynamak mümkündür.

 

Pubg New State Apk

Video oyun türündeki popüler oyunlardan birisi olduğu bilinen PUBG New State apk şeklinde de indirilebilmektedir. PUBG New State, video oyun endüstrisindeki en özellikli battle royale oyunlarından biri olan ve Android oyunlarında güzel bir ölçüt olan PUBG Mobile oyununun devamı niteliğinde sayılmaktadır. Oyun, farklı bir ortamı çok daha fazla oyun modunu, daha çok etkileşimli ayarları ve iyileştirilmiş grafikleri sunarken orijinaline de sadık kalmayı amaçlamaktadır. Kısacası, tam teşekküllü bir devam oyunu olmaktadır.

PUBG New State'te fark edilen ilk değişiklik, hiç şüphesiz ortamıdır. Oyun yakın geleceğe, özellikle de 2051 yılına, çöküşün eşiğine gelmiş, farklı kaynaklar için savaşılması gereken bir dünyaya taşıyor. Tasarlanan bu arka plan sadece görsel açıdan önemli değil, aynı zamanda doğrudan savaş alanında gerçekleşmesi açısından da oldukça etkili olmaktadır. Çoğu zaman olduğu gibi, mavi bölge oyun alanı kademeli olarak azaltılacak, bir yandan yüzleşmeyi ve diğer yandan da oyunların en fazla yarım saat sürmesini sağlayacaktır.

 

Pubg New State Kayıt

PUBG New State kayıt konusunda da oldukça popüler bir hal almaktadır. Yalnızca ön kayıt işleminde bile pek çok insan buna başvuruda bulunmuştur. Ön kayıtlar Google Play üzerinden gerçekleşmekte olup İOS için de ön kayıtların yakın zamanda açılması beklenmektedir. Oyunun İOS yani App Store kayıtları için kayıt tarihi henüz netleşmemiştir. Fakat ağustos ayı içinde ön kayıtların açılması söylentiler arasındadır.

Bu ön kayıt sonrası uzun zamandır beklenmekte olan PUBG New State mobil oyununun kısa sürede karşımıza çıkmasının olası olduğu bilinmektedir. Mobil oyun dünyasında App Store için ön kayıtları, genel olarak oyunların çıkış tarihine yakın zamanlarda açıldığı bilinmektedir.

 

Pubg New State Alpha Test

Krafton mayıs ayında merakla beklenen PUBG New State alpha test detaylarını aktarmıştır. Alfa süreci maalesef ki sadece Amerika'da erişime açılmakta olup ve sadece Android kullanıcıları için bu test açılmaktadır. Alpha testi ise, oyun performansı, sunucu ve ağ tutarlılığı açısından geliştirme aşamasındaki oyundaki  birtakım sistemlerin erken sürümünü de ölçmeye ve tayin etmeye odaklanacaktır. Açıklamada, yakın zamanda Asya ve Avrupa bölgelerinde de testlere başlanacağı belirtildi.

ABD’de yapılacak testlerde ağırlıklı olarak sunucuların oyuna bağlanabilme kalitesi, oyunun performansı ve oyun içi sistemler bazı testlere tabi tutulmuştur. Bu testlerin temel amacını irdeleyecek olur isek, oyunun şu an içinde bulunduğu noktanın şirketin beklentilerini karşılayıp karşılamadığını belirlemek olacaktır.

 

 

 

Secure and Encrypted Shopping
7/24 Fast Delivery
100% Customer Satisfaction