epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

PUBG Mobile Yakın Dövüşü Kazanmak için Uygulanabilecek En İyi 5 İpucu ve Püf Noktası

PUBG Mobile Yakın Dövüşü Kazanmak için Uygulanabilecek En İyi 5 İpucu ve Püf Noktası

Popüler bir Battle Royale oyunu olan PUBG, beceri de gerektirirken, birçok oyuncu yakın mesafeli çatışmalarda öldürüldüklerine pişman olur ve bu maçtaki başarısızlıkları için diğer nesneleri suçlar.

Bu oyuncular, Battle Royale oynamadan önce becerilerini cilalamalı veya bazı beceriler öğrenmelidir. Bununla birlikte, bazı oyuncular, arena eğitimi ve TDM gibi diğer küçük oyunlarda becerileri bilir ve harikalar yaratır. Ancak bir savaş oyununda önlerinde bir düşmanla karşılaştıklarında her şeyi unuturlar.

İpuçlarına geçmeden önce, oyuncular hassasiyet ayarlarını ve kontrollerini kontrol etmelidir. Bunun için bir antrenman alanına girebilirler ve daha sonra ulaşımlarına göre ayarlarını yapmalıdırlar. Bu, bir oyuncu gereksiz düğmelere dokunarak gereksiz hatalar yapabileceğinden, dövüşe gitmeden önce en önemli şeylerden biridir. Bu, bir oyuncuyu ölüme karşı daha savunmasız hale getirebilir.

Bir sonraki adım, durumu kontrol etmek veya analiz etmektir. Bir oyuncu yakın mesafeli bir dövüş olacağını fark ettiğinde, orada bulunan nesneleri analiz etmelidir. Ayrıca düşmana bir göz atmalı ve en önemlisi dinleme becerisini daha iyi kullanmasıdır. Ayak sesleri, el bombası nişan alma çok yardımcı olabilir.

Yukarıda belirtilenleri akılda tuttuktan sonra, bir oyuncu için ipuçlarını izlemek en iyisidir. İşte, takip etmeniz gereken en iyi 5 ipucu!

 

 

1. Yalnızca Başa Nişan Alın

Tek bir maç bile oynayabilecek bir oyuncu, düşmanın kafa seviyesinde olduğunu varsayabilir. Bu nedenle, bir oyuncu artı işaretini her zaman baş hizasında tutmalıdır. Kafadan vuruşlar asla bir oyuncuya ihanet etmez, bu yüzden onu kolay bir şekilde öldürürken vücut vuruşları zaman alır. Ayrıca, oyuncunun artı işaretini yatay olarak ayarlaması ve düşmanın bu artı işaretine girmesini beklemesi gerekir. Bu nedenle, artı işaretinin baş hizasında tutulması tavsiye edilir.

 

 

2. Av Tüfeği, Herhangi Bir Silah Kadar İyidir

Birçok oyuncu daha sonra av tüfeğini bırakır veya bu tabancaya asla dikkat etmez, ancak av tüfeği yakın mesafeli dövüşlerde canavar olduğunu kanıtlayabilir. Av tüfeği, rakibi bitirmek için yalnızca bir veya iki atış gerektirirken, diğer silahlar daha fazla cephane alır. Bu nedenle, av tüfeği ile de pratik yapın. Ancak yalnızca yakın mesafede en iyisidir ve düşman uzaklaştığında Pompalı Tüfeğin hasar oranı düşer.

 

 

3. Dürbünler Akıllıca Kullanılmalıdır

Yakın mesafede kırmızı nokta, holografik, 2x ve 3x gibi bir dürbün, 100 m'den daha uzak bir düşman için 4x, 6x ve 8x kullanılmalıdır. Şimdi, bu yakın menzilli dürbünlerin kullanımlarından bahsedecek olursak, bu dürbünler sadece düşman 50 m veya 50 m'den daha uzaktayken kullanılmalıdır. Bir oyuncu, düşman 50 metreden daha az uzaktayken veya çok yakındayken nişan almadan ateş kullanmalıdır. Bir dürbün açmak oyuncunun hızını düşürür, böylece nişan almak düşmanlara bir fırsat verebilir.

Sırada bir siperlik var, bir oyuncu her zaman hatırlamalıdır, eğer bir siperliği varsa, o zaman onun üzerinde bir avantajı vardır. Bu nedenle mümkün olduğunca siper kullanmaya çalışmalıdır.

 

 

4. Yakın Mesafe Dövüş için En İyi Silahları Seçin

Yakın mesafeli savaş sırasında, bir oyuncunun saniyede son derece yüksek hasara sahip bir silahı veya her saniye önemli olduğu için en yüksek ateş dereceli silahı kullanması önerilir. Bu nedenle, yakın mesafe dövüşleri için en iyi silahlar Groza'dır, ancak mevcut değilse, bir oyuncu M762 veya UZI ve Vector gibi SMG'leri seçmelidir.

 

 

5. Düşmanı Konumundan Çıkarmak için Fırlatılabilirleri Kullanın

Bir oyuncunun düşmanı bir pozisyon tutuyorsa, onu bu pozisyondan çıkarmanın en iyi yolu fırlatılabilirleri kullanmaktır. Düşman panikleyecek ve konumundan çıkmaya çalışacak. Bu süre zarfında, oyuncu yaratıcılığını kullanabilir ve düşmanı öldürebilir, aksi takdirde el bombası onu devirir.

 

 

Menü