epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

PUBG Mobile: PMGC Küresel Şampiyona 2021 Yapısı ve Kalifikasyon Süreci Açıklandı

PUBG Mobile: PMGC Küresel Şampiyona 2021 Yapısı ve Kalifikasyon Süreci Açıklandı

2021 PUBG Mobil Esports sonbahar sezonunun sona ermesiyle birlikte, tüm gözler şimdi nihai PMGC 2021'e çevrildi. 6 milyon ABD doları tutarında devasa bir ödül havuzuna sahip olan PUBG Mobil Küresel Şampiyonası 2021, 30 Kasım'dan itibaren başlıyor.

Daha fazla takımı barındırmak için Tencent, önceki baskıya kıyasla formatı değiştirdi. İşte turnuvanın formatı hakkında ayrıntılı bir açıklama!

 

 

PMGC 2021: Biçim, Nitelikler, Nerede izlenileceği ve Daha fazlası

PMGC 2021 Ligi

Etkinliğin Lig Aşaması iki bölgeye ayrıldı: Doğu ve Batı. Doğu bölgesi Çin, Güney Doğu Asya, Güney Asya, MENA, Kore ve Japonya'dan ekipler içerirken, Batı bölgesi Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Avrupa'yı içerir.

 

Lig Aşamaları ayrıca iki aşamaya ayrılır:

 

Lig: Her iki bölgeden toplam 20 takım, bir sonraki aşamaya geçecek ilk 16 takım arasında yer almak için 30 Kasım - 19 Aralık tarihleri ​​arasında Lig'de savaşacak.

 

Lig Finalleri: Üç günlük lig finalleri 22 Aralık - 24 Aralık tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek ve kalifiye 16 takım Büyük Finallerde yer almak için yarışacak. Doğu Ligi Finallerinden ilk dokuz takım, Batı Ligi Finallerinden ilk altı takım bir sonraki tura geçecek.

 

PMGC 2021 Büyük Finalleri: Doğu ve Batı Liglerinden en iyi 15 kalifiye takım ve özel olarak davet edilen bir ekip, nihai unvan ve ödül havuzu için 21-23 Ocak 2022 tarihleri ​​arasında üç gün boyunca mücadele edecek.

 

 

PUBG Mobil Küresel Şampiyonası 2021'e Kalifikasyon

# PMGC 2021 Lig Doğu Bölgesi

Güneydoğu Asya: Endonezya, Malezya/Singapur, Tayland ve Vietnam'dan 4 takım PMPL 2021'in 2 sezonunda biriken PMGC puanlarına göre seçildi. Buna ek olarak, şu anda devam eden PMPL: SEA Şampiyonası'ndan 4 takım daha seçilecek.

 

Orta Doğu ve Güney Asya: İki PMPL sezonu boyunca toplanan PMGC puanlarına göre iki takım seçildi: Güney Asya ve PMPL Arabistan (her PMPL'den bir tane). Buna ek olarak, yaklaşmakta olan PMPL: SA & ME Şampiyonasından 4 takım seçilecektir.

 

Çin: PEL Sezon 4'ün sonunda PEL 2021 Şampiyona puanlarından 2 takım PMGC 2021'e hak kazanacak. TJB doğrudan PMGC 2021'e davet edildi.

 

Kore ve Japonya: Kore ve Japonya'nın bölgesel yarışmalarından, yani PMPS Sezon 2 ve PMJL Sezon 2'den kazananlar, PMGC 2021'e hak kazanacak. Ayrıca, Kore ve Japonya arasındaki tek takımlı bir PMRS yarışması da PMGC 2021'e hak kazanacak.

 

 

# PMGC 2021 Lig Batı Bölgesi

Avrupa: BDT, Türkiye ve Batı Avrupa'dan 3 takım PMGC bölgesel sıralamalarına göre hak kazanacak. İlk 7 takım yaklaşmakta olan PMPL: Avrupa Şampiyonası Sezon 1'den seçilecek.

 

Amerika: Brezilya, Kuzey Amerika ve Latin Amerika'dan 3 takım bölgesel PMGC sıralama sisteminden PMGC'ye yükselecek. Buna ek olarak, yaklaşmakta olan PMPL: Americas şampiyonasından 7 takım seçilecek.

 

 

Nerede İzlenir?

PUBG Mobile, etkinliği yalnızca platformda İngilizce ve 18 yerel dilde yayınlamak için YouTube Gaming ile ortaklık kurdu.

Hangi takımların finallere yükseldiğini ve Küresel Şampiyonları taçlandırdığını görmek ilginç olurdu. Etkinliğin LAN veya Çevrimiçi olması henüz açıklanmadı.

Menü