epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

PUBG Mobile Hayranlarının PUBG: New State Hakkında Bilmesi Gereken En Önemli 5 Şey

PUBG Mobile Hayranlarının PUBG: New State Hakkında Bilmesi Gereken En Önemli 5 Şey

Krafton, 11 Kasım'da PUBG: New State'i tanıtmaya hazır. Oyun, daha fazla gerçekçilik ve son teknoloji grafiklerin eklenmesiyle PUBG Mobile'ın temel öğelerini temel alacak. Oyun, bu zamana kadar dünya çapında 50 milyon ön kaydı geçti.

Oyuncular, yeni oyunu beklerken PUBG Mobile ve PUBG: New State arasındaki farkı öğrenmek için sabırsızlanıyorlar.

 

 

PUBG: New State için Bilinmesi Gereken 5 Temel Fark

Battle Royale türüne ait olan PUBG: New State, rakipleri ortadan kaldırma ve sonuna kadar hayatta kalma fikri etrafında toplanıyor. Bununla birlikte, oyuncuların yaklaşmakta olan PUBG: New State'de yaşayacakları bazı büyük farklılıklar var.

 

 

1. Bölgesel Kullanılabilirlik

Yaklaşan PUBG: New State ise dünya çapında satışa sunulacak ve oyuncular oyuna ücretsiz olarak erişebilecekler.

 

 

2. Grafik Farkı

PUBG Mobile her zaman yüksek grafik kalitesi ve gerçekçi oynanışı ile bilinir. Krafton, oyunculara mümkün olan en iyi deneyimi vermeye çalıştı.

Bununla birlikte, PUBG: New State'in piyasaya sürülmesiyle geliştiriciler, daha fazla gerçekçilik ve son teknoloji grafiklere yeni bir tat vermeye hazır.

 

 

3. Yeni Haritalar

PUBG Mobile, oyunda altı farklı Battle Royale haritasına sahiptir:

 

  • Erangel
  • Miramar
  • Sanhok
  • Vikendi
  • Livik
  • Karakin

Bunun dışında bazı 4v4 TDM Harita İstasyonları da var. Oyuncular maça girmeden önce antrenman yapabilir veya ısınabilirler.

Yaklaşan PUBG: New State, lansman sırasında toplam dört haritaya sahip olacak. İki adet 8x8 Battle Royale haritası vardır, Troi ve Erangel: New State, bir adet 4v4 TDM Harita İstasyonu ve bir adet Eğitim Alanı.

 

 

4. Oyundaki Fark

PUBG Mobile ve PUBG: New State arasında oynanış açısından bazı farklılıklar var. Geliştiricilere göre, yaklaşan oyun gelecek için belirlendi ve fütüristik silahlar ve araçlar içerecek. Böylece oyuncular, oyun alanında da bazı heyecan verici değişiklikler bekleyebilirler.

 

 

5. Hile Önleme Sistemi

PUBG Mobile oyuncuları, oyundaki artan bilgisayar korsanları sayısından aylardır şikayet ediyor. Hayranlar, Krafton'ın oyundaki bilgisayar korsanlarıyla nasıl başa çıkamadığı konusunda vokal oldular. Ancak geliştiriciler, yaklaşmakta olan PUBG: New State'de hileye karşı güçlü bir duruş sergilediler. Krafton, hilecilerle mücadele etmek için "Kurcalamaya Karşı Teknoloji" kullanacağını açıkladı.

Menü