epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

PUBG Mobile Global Championship 2021: Katılan Takımlar, Format, Program ve Ödül Havuzu

PUBG Mobile Global Championship 2021: Katılan Takımlar, Format, Program ve Ödül Havuzu

PUBG Şirketi Tencent Games tarafından düzenlenen, PUBG Mobile'ın büyük esports etkinliği PUBG Mobil Küresel Şampiyonası 2021 yakın zamanda başlayacak. PUBG Mobile Esports Direktörü James Yang, geçtiğimiz Temmuz ayında yıl finali etkinliğini duyurdu. O zamanlar takımların formatı ve sayısı hakkında ayrıntılı bilgi yoktu.

 

 

PMGC 2021: Program ve Biçim

2021 PUBG Mobile rekabet sezonunun son etkinliği 30 Kasım'da başlayacak. Etkinlik Ocak ayının ortasında sona erecek.

 

 

Katılımcı Ekipler

Tüm PUBGM Pro League ülke ve bölge şampiyonalarından, PMGC puanlarından ve diğer ülke bazlı liglerden 40 takım taç için savaşacak. Katılımcı takımlar aşağıda verilmiştir.

 

  • Genesis Dogma GIDS
  • The Infinity
  • Team Secret
  • D’Xavier
  • Galaxy Racer
  • Natus Vincere
  • A7 eSports
  • Tong Jia Bao Esports

 

 

Ödül Havuzu

PUBG Mobile Global Championship (PMGC), 6.000.000 $'lık çarpıcı bir ödül havuzuna sahip olacak. Bu, mobil espor tarihindeki herhangi bir turnuvadaki en büyüğüdür. 2020'deki tüm PUBGM turnuvalarında bile şampiyon takım için bu kadar teklif yoktu. PMGC Season Zero'da toplam 2 milyon dolar yer aldı. Turnuva önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı ortaya çıkardıkça her takımın payı güncellenecektir.

 

 

 

PMGC 2021 ile İlgili Bazı Gerçekler

Yuva genişletmesi ve Peacekeeper Elite Championship 2021'in iptali nedeniyle, başlangıçta turnuvaya hak kazanan Tong Jia Bao Esports, PMGC'ye davet edildi. Çin'den en güçlü takımlardan Arabistan gibi en yeni bölgelere kadar en iyilerin en iyileri arasındaki mücadeleye katılacak. Ocak 2022'nin sonunda, destansı savaşın sonuna ve yüce taçlandırılacak takıma tanık olacağız.

Menü