epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

PUBG Mobile’da Yere Nasıl Daha Hızlı İnilir?

PUBG Mobile’da Yere Nasıl Daha Hızlı İnilir?

PUBG Mobile, gençlerin eline geçtiğinde büyük beğeni topladı. Oyun, kısa süre önce 50 milyon indirme kulübüne adım attı. Bu, dijital pazardaki herhangi bir uygulama veya oyun için büyük bir başarıdır. Bu makalede, okuyucular, düşmanlar arasında (silahlarla bağlanmış) tuzağa düşmekten kaçınmak için bazı ipuçlarını ve daha iyi iniş yollarını öğrenecekler.

 

 

İnmeden Önce Haritada Bir Alanı İşaretleyin

Öncelikle oyuncular uçaktayken, takım arkadaşlarınızla birlikte iniş yerine karar verin. Bir yeri işaretlemek, oraya kaç oyuncunun ineceği hakkında size bir fikir verebilir. Bu şekilde, oyuncular planlarını yapabilirler, çünkü oyuncu bir sıcak çatışma alanına inmek üzereyse, bir an önce silahları aramaları gerekir.

Bir alan işaretlendikten sonra, uçaktan tam konuma hayali bir çizgi çıkar. Sonuç olarak, oyuncular işaret tarafından yönlendirilir ve doğru yere inmek için bu hayali çizgiyi takip edebilirler. 

 

 

PUBG Mobile'da İnişin Zamanlaması

Erangel için işaretli yere atlamak için uçaktan 700-800m kadar yükseklikteyken atlayın.

Maç Miramar'daysa, işaretlenen yer 800-900m uzaktayken atlayın.

Karakin veya Shanok'taki bir maç için haritalar çok küçük olduğundan, işaretlenen nokta 400-500m olduğunda atlayın. 

Maç herhangi bir Arcade maçındaysa, oynanabilir alanlar Sanhok ve Karakin'den çok daha küçük olduğundan, konum 200-400m olduğunda atlayın.

 

 

PUBG Mobile’da İniş Nasıl Mükemmelleştirilir?

Konum çok uzak veya çok yakın değilse zıplayın, joystick'i 45°'lik bir açıyla hareket ettirin ve sağ baş parmağınızı aşağı doğru hareket ettirin. Karakterin yüzünün yönünü konuma doğru değiştirmediğinizden emin olun. Basitçe, zıplamaya dokunun ve joystick'i 45°'ye getirin ve sağ baş parmağınızı aşağı doğru sürükleyin.

Ayrıca, işaretlenen konum uçaktan uzaktaysa, atlama seçeneğine dokunun ve hemen işaretli konuma doğru yüzünüzü çevirin. Joystick'i ve sağ başparmağı yukarı doğru sürükleyin. Bundan sonra karakter konuma ulaşana kadar bekleyin. Paraşüt açılırken buna göre çevirerek karakterin hareketini kontrol edin.

Menü