PUBG Mobile 20. sezon ne zaman başlayacak?

PUBG Mobile 20. sezon ne zaman başlayacak? PUBG Mobile Sezon 20 Sızıntıları Neler? PUBG Mobile Sezon 20 Güncellemesi Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile Sezon 19, 17 Mayıs 2020'de yayınlanmıştı ve uzun bir aradan sonra hayranlar, bir sonraki sezonun başlamasını dört gözle bekliyordu. Birkaç sızıntı, sezonun “Süper Sezon 1” olarak adlandırılacağını iddia ediyor. Önceki sezonlarda olduğu gibi PUBG Mobile Season 20’de oyuna çeşitli ödüller, eşyalar ve kozmetikler gelecek. Ancak henüz resmi bir açıklama mevcut değil.

PUBG Mobile S20 Çıkış Tarihi

PUBG Mobile Sezon 20, sızıntılara göre büyük bir ihtimalle 13 Temmuz'da yayınlanacak. Ancak, Google Play Store veya Apple App Store'da mevcut olmayacak. Oyunun yükleme ekranında otomatik olarak indirilecektir. RP bölümü, Sezon 19 sona erdikten hemen sonra kilitlenecek. Bundan sonra, oyuncular seviye atlamak için giremezler.

PUBG Mobile Sezon 20 Sızıntıları

Yeni PUBG Mobil Sezon 20 yaklaşırken, hayranlar onunla birlikte gelen yeni ürünler ve kozmetikler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktan heyecan duyuyor. Krafton, oyunun gelecek sezonuna gelebilecek içerikleri şu an için açıklamadı. Ancak, ödüllerin bir kısmı 1.5 beta sürümünden sızdırıldı. PUBG Mobile S20'ye gelebilecek içeriklerin listesi aşağıdadır:

 

 • Gelgit Savaş Tanrısı – Scar-L
 • Deniz Çapulcu - UZI
 • Deniz Çapulcu - M24
 • Gelgit Savaş Tanrısı Seti
 • Gece Avcısı Seti
 • Deniz Yırtıcı Seti
 • Dalgakıran Seti
 • Deniz Çapulcu ifadesi

Bazı söylentiler, Kar 98k, S686 ve AWM için yeni Royale Pass kaplamalarının geldiğini gösteriyor. Henüz hiçbir şey onaylanmadı, ancak PUBG hayranları yakında birçok heyecan verici ödül ve içerikle dolu yeni bir sezon geçirecek.

 

PUBG Mobile Sezon 20 Güncellemesi Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile 1.5 güncellemesinden farklı olarak, Sezon 20 güncellemesi Google Play Store veya Apple App Store'dan indirilemez. Oyuncular aşağıda belirtilen adımları izleyerek indirebilir:

 1. Cihazınızda PUBG Mobile'ı açın ve en son sürümde, yani PUBG Mobile 1.5'te çalıştığından emin olun.
 2. Oyununuzu henüz güncellemediyseniz, bunu yapmak için uygulama mağazasına gidin ve Google Play Store'dan en son güncellemeyi indirirken herhangi bir sorun bulursanız, APK dosyası aracılığıyla yükleyin.
 3. Oyunun yükleme ekranında küçük boyutlu bir oyun içi güncelleme olacak.
 4. Güncelleme otomatik olarak indirilmeye başlayacak ve birkaç saniye sürecektir.
 5. Henüz yapmadıysanız hesabınızla giriş yapın ve PUBG Mobile Season 20'nin gelmesiyle oyunun RP bölümünün kilidi açılacaktır.
Secure and Encrypted Shopping
7/24 Fast Delivery
100% Customer Satisfaction