epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

PUBG Mobile 1.6.5 Yama Notları: Klasik Oyun Modları Geri Dönüyor

PUBG Mobile 1.6.5 Yama Notları: Klasik Oyun Modları Geri Dönüyor

PUBG Mobile 1.6.5 güncellemesini başlattı ve Krafton, resmi 1.6.5 yama notlarını zaten paylaştı. Bu güncellemede tüm eski oyun modları sınırlı bir süre için geri dönüyor. Tüm bu klasik modların önceki 1.6 yama güncellemesinde yayınlanması planlanmıştı. Ancak ertelendi ve şimdi 1.6.5 yama notları güncellemesinde başlatıldı.

 

 

PUBG Mobile 1.6.5 Güncellemesinin Özellikleri

PUBG Mobile 1.6.5 yama notlarının en önemli özelliği eski oyun modlarının geri dönüşüdür. Hayranların en sevdiği tüm oyun modları ve haritalar sınırlı bir süre için geri dönecek.

 

 

1. Metro Royale: Reunion

Metro Royale: Reunion 1.6.5 yaması güncellemenin bir parçası olan mod, 2021 diğer modlar aksine, ganimet olarak envanteri dışarı yüklemek için oyun sırasında bulunan oyuncular zamanda dönüş noktasına öğeleri getirebildiği bir moddu. Bu ganimetler, savaşta kullanmak veya metro parası kazanmak için karaborsada satmak için donatılabilir.

Toplanan metro parası ile oyuncular sadece metro Royale modunda bulunan özel eşyaları satın alabilirler. Metro Royale modunda ayrıca 3 harita bulunur ve bunlar şöhret seviyesine göre açılır. Ayrıca seviyeye bağlı olarak kilidi açılabilen farklı modlara sahiptir. Oyuncuların keşfedip ödül kazanabilecekleri patronlar ve yeraltı tünelleri var.

 

 

2. Vikendi

İkonik 6×6 kilometrelik karla kaplı Vikendi haritası da geri dönüyor. Harita, bu karla kaplı haritada daha kolay seyahat etmek için kullanılabilecek Snowmobile ve Snowbike gibi kendi araçlarına sahiptir. Vikendi, 8 Ekim 2021'den itibaren oyunda mevcut.

 

 

3. Runic Power

Runic Power modu, 15 Ekim 2021'den itibaren mevcut olarak yerini aldı. Oyuncular, spawn adasındaki Wind, Flame ve Ice adlı rünlerden birini seçebilirler. Her gücün, oyuncuların savaş sırasında kullanabileceği kendi saldırı ve savunma güçleri vardır.

 

 

 

4. Survive Till Dawn

PUBG Mobile'ın zombi modlarından biri olan Survive Till Dawn, 22 Ekim 2021'de geri dönmeye hazır. Oyuncular, zombilerle dolu bir oyun içi gecede hayatta kalmak zorundalar. Oyuncuların oyun sırasında özel ödüller almak için yenebilecekleri patronlar da var. Buna ek olarak, oyuncular diğer oyunculara karşı da savaşmak zorundadır.

 

 

5. Payload 2.0

Payload 2.0, 31 Ekim'de dönüş yapacak. Bu mod, normal sürümde bulunmayan gelişmiş askeri teçhizata sahiptir. Bu mod ayrıca süper silahlarla donatılmış helikopterlere ve silahlı arabalara sahiptir. Oyuncular ayrıca bir iletişim kulesi aracılığıyla ölü takım arkadaşlarını canlandırabilirler. Oyuncuların bulabileceği ganimet içeren gizli odalar da var.

 

 

6. Virüs Bulaşma Modu

Virüs Enfeksiyonu modu, PUBG Mobile'ın diğer zombi modudur. Bu, PUBG Mobile tarafından yayınlanan ilk zombi moduydu. Virüs enfeksiyonu modu oluşur ve 3 tur bir oyuncu rastgele zombi olarak seçilir. Enfekte olan oyuncu diğer oyunculara bulaşmak zorundadır, diğer oyuncular ise enfekte olan oyuncudan hayatta kalmak zorundadır.

Menü