PUBG Mobil Uc epin Nedir

PUBG Mobil UC E-Pin

Oyun içerisinde kullanılan gümüşün yanı sıra UC( Unknown Cash) adı verilen bir başka para birimi daha bulunmaktadır. UC ile giysi, silah, paraşüt gibi daha estetik görünüme sahip olan ve sürekli olarak güncellenen eşyalar alınabilmektedir. Aynı zamanda yeni sezon başladığı dönemde, sezona özel olan modlara ve bunların yanı sıra üst seviye rekabet sıralaması ile eşya skinlerine ulaşılabilmektedir. Bu para birimi ile alınacak olan eşyalar oyun içerisinde düşmenıngözünü korkutmak için kullanılacak malzemeleri almakta birebirdir. Hesabınız içerisinde kullanmak istediğiniz PUBG mobil UC e-pinyani elektronik şifre yardımı ile almanız gerekmektedir. Bu sistem ile diğer kullanıcıların sizlere ait olan kodları rastgele kod girerek ya da farklı programlar kullanarak alması engellenmiş olur. Bu sayede oyuncular güven içerisinde hesaplarına UC paralarını geçirebilir ve oyun oynamaya rahatlıkla devam edebilirler.

PUBG Mobil UC E-Pin Neden Farklı Olur?

Oyuncular genellikle PUBG mobil UC e-pin neden farklı olur gibi sorular hakkında aramalar yapmaktadır. Bu durumun sebebi kodların kimi zaman 2 ile 3 kimi zaman ise 25 ila 30 haneli olmasından kaynaklanmaktadır. Kullanılan kodlar ‘’CVD4’’ kadar kısa olabileceği gibi çok daha uzun şekillerde de karşınıza çıkabilmektedir. Genellikle alışveriş yapılan siteler, mobil oyun ve uygulama satışı yaptıkları durumlarda özel olarak kodlanmış olan e-pin şifrelerini tercih etmektedirler. Bu yöntem bütün Dünyada uygulanmakta ve işleve geçmektedir. Bu sayede Uluslar arası alanda büyük bir kitleye hitap edilerek geliştirici kişilere farklı imkanlar sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ödeme yapan oyuncular sistemin bu şekilde olmasından gayet memnundur. Özellikle oyuncuların PUBG mobil UC e-pin ve para birimlerinin korunabilmesi ve sorunların minimum seviyelere indirilmesi adına büyük bir önem taşımaktadır.

PUBG Mobil UC E-Pin Avantajları

PUBG mobil UC e-pin avantajları arasında en ön planda olan durum güvenilir bir elektronik sistem içerisinde olmasıdır. Oyuncuların hesaplarına aktaracak oldukları para biriminin başka kullanıcılar tarafından çalınma ihtimali e-pin yöntemi kullanılmadığı taktirde farklı sayı ve harf kombinasyonları deneme yolu ile bulunabilir ve çalınabilir. Dünya üzerinde bir çok alanda kullanılan bu yöntem sayesinde hiçbir kullanıcı bu tip bir mağduriyet yaşamadan rahatlıkla skinlerinde UC hesap bakiyelerini kullanabilmektedir. PUBG mobil UC e-pin sistemi de oyun yönetimi tarafından özellikle uygulanmaktadır. Çünkü bir program kullanılarak bile bu tip durumlarda UC bakiyelerinin oyunculardan çalınması ihtimali çok yüksektir. Ancak PUBG oyun yönetimi büyük bir disiplin içerisinde çalışarak bu tip durumların önüne geçmeyi başarmıştır.

PUBG Mobil UC E-Pin Kodu Aktivasyonu

Bir oyuncunun sadece PUBG mobil UC e-pin alması yeterli değildir. Aynı zamanda bu kodları aktive etmek de gereklidir. PUBG oyunu içerisinde ki kodu aktive edebilmek için izlenmesi gereken belli başlı yollar bulunmaktadır. Fakat bir çok kişi bu yollardan haberdar olmaması bakımından sıklıkla şu cümleyi kullanamadığını dile getirebilmektedir. PUBG mobil UC e-pin aktivasyonu için şu şekilde bir yöntem izlenmesi gerekmektedir:

  • İlk olarak yapılması gereken işlem ‘’ Oyuncu no doğrulama’’ bölümüne oyun karakterinizin ID’sini girerek ardından tamam kutucuğuna tıklamalısınız. Sonrasında ise oyun içerisinde kullanılan rumuzun görünmesini beklemelisiniz.
  • E-pin olarak başlığı bulunan ‘’ Lütfen e-pin kodunu girin’’ yazısı bulunan bölgeye, herhangi bir siteden satın alınmış olan PUBG mobil UC şifrenizi girerek ‘’OK’’ kutucuğuna tıklamalısınız.
  • Bu işlemlerin ardından karşınıza çıkacak olan ‘’ Bu öğe alınsın mı ?‘’ kutucuğunun atl kısmında bulunan TAMAM yazısına basmalısınız.

 

Güvenli ve Şifrelenmiş Alışveriş
7/24 Hızlı Teslimat
100% Müşteri Memnuniyeti