epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

PUBG Mobil Taktik Tatbikat Etkinliği: Alien Technology SCAR-L Kaplamasını Ücretsiz Olarak Nasıl Edinirsiniz?

PUBG Mobil Taktik Tatbikat Etkinliği: Alien Technology SCAR-L Kaplamasını Ücretsiz Olarak Nasıl Edinirsiniz?

PUBG Mobile, oyuncuları için sık sık yeni etkinlikler getirdi. Bu etkinlikler paraşüt, sırt çantası, silah kaplamaları vb. gibi heyecan verici hediyelerle birlikte gelir. Oyuncuların ödüllere ulaşmak için bazı kolay görevleri tamamlaması gerekir. PUBG Mobile'da devam eden etkinliklerden biri, oyuncuların ücretsiz bir Alien Technology SCAR-L kaplaması toplayabilecekleri Taktik Tatbikat Etkinliğidir. Etkinlik o kadar basittir ki, herkes gereksinimleri kolayca tamamlayabilir ve kazançlı ödüller alabilir.

Mevcut geri çağırma etkinliği, Alien Technology SCAR-L kaplaması adlı bir silah kaplaması veriyor. Etkinlik 29 Eylül 2021'de başladı ve 3 Kasım 2021'e kadar devam edecek. İyi haber şu ki, oyuncular akıllıca oynanırsa altı gün veya daha kısa sürede kostümü talep edebilirler. PUBG Mobil Taktik Tatbikat Etkinliğinde Alien Technology SCAR-L kaplaması gibi ödülleri nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

 

 

PUBG Mobil Taktik Tatbikat Etkinliği: Kurallar

Bu etkinliğe katılmak için etkinlik sayfasına gidilmeli ve ardından “Önerilen”e tıklanmalıdır. Bu nedenle, etkinlik sayfasına girmek için Taktik Tatbikata tıklanmalıdır. Etkinlikle ilgili bazı kurallar vardır. Etkinlik kuralları aşağıdaki gibidir:

 

 • Bir seferde yalnızca bir öğe etkinleştirilebilir. Oyuncular bir öğeyi seçtikten sonra sonraki 72 saat boyunca değiştiremezler.
 • Öğe seçimi iptal edilirse, taktik puanlar 0'a ayarlanacak ve yeniden toplanmalıdır.
 • Her öğe 9 taktik puanla başlar. Bunların 3'ü her gün düşülür. Bu, oyuna giriş yapmadığınız için 3 gün veya 72 saat sonra puan sayacının 0 olacağı anlamına gelir.
 • Etkinliğe başlarken, oyuncular başlangıçta 9 Taktik puanı ve bir günlük giriş noktası alacaklar. Böylece, oyuncular ilk gün toplam 10 puan alırlar.
 • İlerleme sayacı, gerekli noktaları tamamlamak için kalan gün sayısını gösterir.

 

 

Tamamlanacak Görevler

Oyuncular, günlük görevleri tamamlayarak seçtikleri öğeyi kullanmak için kullanılabilecek “Taktik Puanları” kazanacaklar. Dört günlük görev her gün sıfırlanacak ve 1 haftalık görev haftalık olarak sıfırlanacak. Oyuncuların, eşyayı almak için her günkü görevleri tamamlamaları ve gerekli Taktik Puanları tamamlamaları gerekir.

Sistemi kurtarmak hiçbir diğer olaylar gibi değildir. Bunun yerine oyuncular, yeterli Taktik puanı toplayabildiklerinde seçtikleri öğeyi doğrudan alacaklardır. İlerleme çubuğu 0'a ayarlanacak ve oyuncular tekrar başka bir öğe seçebilecek. Herhangi bir oyuncunun daha az puanı varsa ve etkinlik sona ererse, oyuncu Süre sınırlı öğeler alır. Daha fazla puan daha uzun bir süre ile sonuçlanacaktır.

 

Günlük görevlerden bazıları ve haftalık görevler aşağıdaki gibidir.

 

TAKTİK TATBİKAT GÖREVLERİ                                                   ÖDÜL PUANLARI

Oyuna giriş yap                                                                                            1

Klasik Modda her hafta beş kez ilk 10'da bitir                                        7

Oyunda toplam 60 dakika geçir                                                                4

Toplam 30 UC harca                                                                                    3

Klasik modda toplam 3.000 metre seyahat et                                       2

 

 

Alien Technology SCAR-L Skin: Nasıl Kullanılır?

İşlem basittir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, oyuncuların geçmesi gereken bir ödeme sistemi yoktur. İzlenecek bazı adımlar olacaktır. Bunun yerine, silah kaplamasını kullanmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

 

 • Günlük ve haftalık görevleri tamamlayın.
 • Bir oyuncu 60 Taktik puana ulaştığında, silah etkinlik sayfasında otomatik olarak parlamaya başlayacaktır.
 • Cildi talep etmek için üzerine dokunun.

 

Bonus Ödül: Ücretsiz Premium Sandık alın

 

PUBG Mobile ayrıca bazen içinde gizli Paskalya Yumurtaları bulunan bir miktar döndürme etkinliği de getiriyor. Bu Paskalya yumurtalarını bulmak, oyuncuları Klasik veya Premium Kasalar vererek ödüllendirecek. İşte ücretsiz premium sandık almanın yolu:

 

 • Olayların ilk satırından “PEMBE HAZNESİ” olayını ekrana getirmek için kaydırın ve üzerine dokunun.
 • “Kremalı Kek Seti” resmine dokunun.
 • Sayfadan şekerlere dokunun ve premium bir sandık alın.
Menü