Minecraft premium hakkında herşey

Minecraft Premium Nasıl Alınır?

Minecraft Premium almak için ilk önce, Minecraft’ın resmi web sitesine giriyorsunuz ve daha sonrasında kendinize ait bir hesap oluşturuyorsunuz. Arkasından ana sayfaya giderek satın al tuşuna bastıktan sonra karşınıza çıkan gerekli alanları doldurun. Sonrasında ödeme yöntemini seçerek satın alma işlemini bitiriyorsunuz. Minecraft Premium’u satın aldıktan sonra hesabınızda bir link gelecek. Bu gelen link lisanslı ve Premium özellikli Minecraft linki olmaktadır. O link ile birlikte oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyuna girdikten sonra, en zevkli bölümlerden biri olan kostüm olayı geliyor. Minecraft Premium sahibi olduğunuz için, karakterinize skin yapabiliyorsunuz. İsterseniz kendiniz, dilediğiniz gibi yapabilirsiniz, isterseniz de hazır Minecraft skin indirme sitelerinden indirip entegre edebilirsiniz.

Minecraft Premium almak için sadece resmi sitesine ihtiyaç olmamaktadır. Aynı zamanda internette bulunan oyun dünyasına hizmet eden sitelerden de alabilirsiniz. Oyunları orijinal olarak satmak için hizmet eden bu firmalar, alternatif satın alma yerleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ama çoğu kişinin aklında olan soru, bu siteler güvenilir mi? Doğrudan oyunları yapan ve satan firmalar ile bağlantısı olmayan bu siteler, bazen yaptıkları kampanyalar ile oyun yapım şirketlerinden bile ucuza satmaktadırlar. Güvenilir siteleri bulmak için, öncelikle tarayıcı üzerinde güvenlik sertifikasının bulunup bulunmadığına bakılmalıdır. Sonrasında ise, internet üzerinden satın almak istediğiniz firma ile ilgili şikayet var mı diye araştırılmalıdır. Bundan sonrasında güvendiğiniz internet sitesinden Minecraft Premium alabilirsiniz. Bu sitelerde de genel olarak yeni bir hesap oluşturduktan sonra, satın alma sayfasına ödeme bilgilerinizi girip satın alabilirsiniz.  

Minecraft Premium Fiyatı Ne Kadardır?

Minecraft Premium fiyatları genel olarak Minecraft yapımcı firması olan Mojang tarafından belirlenmektedir. Cadılar bayramı indirimi, yaz indirimi, kış indirimi ve kara Cuma indirimi gibi birçok indirim ile daha ucuza da satın alabilirsiniz. Aynı zamanda CD key sistemi ile yürüyen diğer internet sitelerinden de hemen hemen aynı fiyata Minecraft Premium satın alabilirsiniz.

Minecraft Premium Hesabı Taşıma Nasıl Yapılır?

Eğer satın aldığınız bir Minecraft Premium hesabınız bulunuyor ya da bir arkadaşınız size kendisine aldığı bir Minecraft Premium hesabını devretmek istiyorsa nasıl olur sorusuna cevap vereceğiz. Bu sayede dışarıdan aldığınız Minecraft Premium hesabı kendi hesabınıza ekleyerek, oyun keyfinizi sınır tanımadan ve bütün eğlencesiyle yakalamış olacaksınız.

Herhangi bir yerden Minecraft Premium buldunuz ya da arkadaşınız sizde bu güzel deneyimi yaşayın diye hediye verdi ya da eski bir Minecraft Premium hesabınız vardı onu taşımak istiyorsunuz ya da İnstagram, Facebook gibi sosyal medyalarından birinden çekiliş ile Minecraft Premium kazandınız. İşte şimdi anlatacağımız yol ile bu aldığınız hesabı, kendi hesabınıza ekleyebileceksiniz.

Minecraft Premium hesabını taşımak için ilk önce hesabınız kısmından hesap taşıma ekranına gelmeniz gerekmektedir. Eğer hesabınız yok ise, hemen yeni hesap oluşturun. Eğer hesabınız var ise, hesabınıza giriş yapın. Sonrasında eski hesabın e mail kısmına adresinizi girin. Eski hesabın kullandığı kullanıcı adını yazın. Yine eski hesabın şifresini de gerekli kutucuğa yazın. Sonrasında kendi e mail adresinizi yazın. Tekrar e mail adresinizi istenen yere girin. Doğum tarihinizi isteyen bölgeye doğum tarihinizi gün, ay ve yıl şeklinde girin. Sonrasında gerekli maddeleri onay işareti koyarak hesabı alabilirsiniz. Eğer bu onay işaretlerini işaretlemezseniz, hesabı alamazsınız. Tüm işlemler bu kadar. Onayı verdikten sonra önünüze bir onay butonu gelecek, onu da onayladıktan sonra, başkasından aldığınız Minecraft Premium hesabını, kendi hesabınıza eklemiş olacaksınız. Kendi hesabınıza eklendikten sonra birkaç tane güvelik sorusu göreceksiniz. Bunlara cevap vererek hesabınıza daha da güvenli duruma getirmeniz mümkündür ve size tavsiyemizde bu şekildedir. Diğer türlü olduğu zaman hesabı kötü niyetli birinden aldıysanız, size verdiği hesabı geri alma şansına sahip olabilmektedir.

 

Güvenli ve Şifrelenmiş Alışveriş
7/24 Hızlı Teslimat
100% Müşteri Memnuniyeti