Marvel's Avengers Çıkış Tarihi Belli Oldu

Marvel's Avengers Çıkış Tarihi Belli Oldu

Marvel's Avengers oyununun çıkış tarihi merakla beklenirken, yeni bilgiler ve oyuna dair detayla ortaya çıkmaya devam ediyor.Oyunun oynanış videosu geçtiğimiz dönemlerde bizlerle buluşmuştu. Alınan yeni bilgilere göre Square Enix tarafından çok kapsamlı bir beta dönemi başlayacak.

 

İçindekiler:

  • Marvel's Avengers Beta Tarihi
  • Marvel's Avengers Hikayesi
  •  

Marvel's Avengers Beta Tarihi

Square Enix tarafından yapılan açıklama ile Crystal Dynamics vasıtasıyla geliştirilen oyunda üç beta aşaması olacağı bilgisi verildi. Verilen bu bilgiye göreoyunu ilk deneyecek olanlar PS4 sahipleri olacak. İlk betası 7 Ağustos 2020’de oyun severler ile buluşacak oyun, ön sipariş ile oyunu satın alan oyuncular için aktif olacak.

PS4 için 14 Ağustos'ta açık betada yer alacak oyun, Pc ve Xbox One kullananlar için ise ön siparişle satın alımda açık olacak. 21 Ağustos’tan itibaren iseoyun, tüm kullanıcılar için açık olacak.

Beta programı haricinde yer alacak War Table etkinliğinin düzenleneceği de alınan bilgiler arasında.Açıklamalara göre 29 Temmuz'da Türkiye saati ile 20:00'de oyun adına yepyeni bir sunuma adım atılacak. Bu sunumda ise tahmini olarak beta içeriğin ilk defa oynanacağı belirtiliyor.

 

Marvel's Avengers Hikayesi

Marvel’s Avengers’ın hikayesine bakacak olursak; Avengers üyelerinin çuvallamasıyla başladığını görebiliriz. Kahramanlarının Iron Man, Hulk, Thor ve Black Widow ile oluştuğu takım Avengers’ın San Francisco'da açılan merkezlerinin kutlamalarında, A-Day olarak isimlendirdikleri bu özel günde ciddi bir saldırı ile karşılaşır. Hikaye, devamındayaşanan A-Day olaylarından sonra geçen 5 yılda Marvels Avengers üyeleri tekrar bir araya gelerek meydana gelebilecek yeni tehditlere karşı savaşmalarını konu edinecek.

Co-op için birçok farklı görevler ve oyun modlarının yer alacağı Marvel's Avengers ön siparişe açık bir durumda sizleri bekliyor. 4 Eylül 2020'de oyun severler ile buluşacak oyun, Steam platformunda 289 TL olarak yer alırken, konsol sürümü olarak ise 299 TL olarak belirlendi.

Filmlerini heyecanla takip ettiğimiz bu hikayenin, oyun içerisinde de aynı heyecana sahip olacağını ve Marvel hayranlarını tatmin edeceğini söyleyebiliriz.

 

Güvenli ve Şifrelenmiş Alışveriş
7/24 Hızlı Teslimat
100% Müşteri Memnuniyeti