epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

M416 Glacier gibi En Nadir 5 PUBG Mobil Silah Görünümü

M416 Glacier gibi En Nadir 5 PUBG Mobil Silah Görünümü

PUBG Mobile, Battle Royale oyun endüstrisinde lider isimlerinden birdir.

Bilindiği gibi PUBG Mobile, küresel oyun kitlesini hedefliyor. Bununla birlikte oyun, silah kaplamaları ve diğer kozmetikler dahil olmak üzere aynı grafikleri ve öğeleri sunar. Örneğin, M416 buzulu bu oyunlarda en sevilen silah görünümlerinden biridir.

Bununla birlikte, bazılarının diğerlerinden daha fazla çalışmaya ihtiyacı olduğu için tüm görünümleri elde etmek kolay değildir.

M416 Glacier'a benzer en nadir PUBG Mobile silah görünümleri aşağıda verilmiştir.

 

 

1.  Enigmatic Hunter DP28

DP28, BGMI ve PUBG Mobile'da yalnızca birkaç yükseltilebilir silah görünümüne sahiptir. Enigmatic Hunter DP28, bu seçeneklerin en nadide olanıdır ve M416 Glacier'a benzer.

Enigmatic Hunter DP28'de yalnızca beş yükseltme seviyesi vardır. Bitiş besleme mesajı harika görünüyor ve bu silah görünümünün yakında şanslı dönüşlerde geri gelmesi bekleniyor.

 

 

2. Seven Seas M24

M24, PUBG Mobile'da sürgü hareketli bir keskin nişancı tüfeğidir ve en yaygın kullanılan seçeneklerden biridir. Bu arada, Seven Seas M24, bu ateşli silah için en nadir silah görünümlerinden biridir.

Ayrıca beş yükseltme seviyesine sahiptir ve herhangi bir özel ganimet sandığı yoktur. Derinin son şekli gümüş-kahverengi renkte şaşırtıcı görünür, ancak şanslı dönüşlerde ve sandıklarda geri dönüş şansı daha azdır.

 

 

3. Enchanted Pumpkin Scar-L

M416 Glacier gibi en nadir silah görünümleri listesindeki üçüncü görünüm, Enchanted Pumpkin Scar-L'dir. En iyi görünen yükseltilebilir silah görünümlerinden biridir.

Bu kozmetik ürünü 5. seviyeye yükselttikten sonra oyuncular harika bir sonuç elde eder. Bu silah kaplamasının ganimet sandığı, bitiş mesajı ve son şekli çok dikkat çekici görünür.

 

 

 

 

4. Blood and Bones M16A4

Blood and Bones M16A4, PUBG Mobile'daki efsanevi silah görünümlerinden biri olarak kabul edilir. M416 Galcier'in yanı sıra On-Hit Effect'e sahip tek kozmetiktir.

 

 

5. Fool M416

Fool M416, M416 Glacier gibi en popüler ve en nadir silah görünümüdür. Özelliği, 6. seviyede kilidi açılan 6 Fool's Surprise öğesidir.

Menü