epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

League of Legends 'Perma-Blind' Teemo Rehberi: 11.21'de Yordle'da Nasıl Ustalaşılır?

League of Legends 'Perma-Blind' Teemo Rehberi: 11.21'de Yordle'da Nasıl Ustalaşılır?

Teemo, açık ara League of Legends içinde uğraşılması en zor şampiyonlardan biri olarak görülüyor.

Teemo, gözle görülmeyen mantarları haritanın her yerine bırakabilir. Bir kez tetiklendiğinde, oyuncular, kırılgan şampiyonlar için ölümcül olabilen çılgınca miktarda zehir hasarı alırlar. Buna rağmen, League of Legends'ın yüksek elo oyunlarında pek uygulanabilir değil.

Son zamanlarda, Teemo, yaşayabilirliğini artırmak için League of Legends'ta bir buff aldı. Bu güçlendirme, Teemo'nun, oyuncular yeterli yetenek hızına sahip olduğu sürece rakip şampiyonları kalıcı olarak kör etmesine olanak tanır.

Bu değişiklik, özellikle yetenekli oyuncular söz konusu olduğunda, oyunun sonlarında Teemo ile başa çıkmayı imkansız hale getirebilir.

 

 

Teemo'nun Kalıcı Körlük Hilesini League of Legends Yama 11.21'de Kötüye Kullanmak

Kalıcı körlüğü mümkün kılmak için oyuncuların çok sayıda yetenek hızı geliştirmesi gerektiğini unutmamak önemlidir. Bunu yapabilmek için oyuncuların yaklaşık 133 yetenek hızına ihtiyacı olacak ve yeteneğin kendisinin maksimuma çıkarılması gerekiyor. Oyuncular yukarıda belirtilen istatistikleri elde ettikten sonra Q'nun bekleme süresi üç saniyeye düştüğünden, oyuncuların odaklanması gereken Q yeteneğidir.

Teemo'ya sağlanan mevcut buff, Q'ya 7 saniyelik bir bekleme süresi sağlar ve kör süresi üç saniye sürer. Ancak, daha önce belirtildiği gibi, yetenek hızı, Q'nun bekleme süresini daha da azaltır ve kör süresiyle tam olarak eşleşir.

 

Bunu başarmak için oyuncuların izlemesi gereken eşya yapısı aşağıda verilmiştir:

 

1. Shurelya'nın Savaş Şarkısı

2. İyonya Berraklık Çizmeleri

3. Kozmik Hızlandırıcı

4. Şeytani Külliyat

 

Ancak, burada bitmiyor, çünkü oyuncuların tatlı 133 yetenek hızını elde etmek için üç şeye daha ihtiyacı var. Her şeyden önce, oyuncuların ikincil yuvada büyücülük kullanmaları ve Transcendence'ı koymaları gerekir. Seviyeye bağlı olarak yetenek hızı ve şampiyonu alt etme sağlar.

İkinci olarak, oyuncuların yetenek hızı sağlayan rün parçasına girmeleri gerekir.

Son olarak, oyuncuların mavi güçlendirmeye de ihtiyacı olacak, çünkü bu da yetenek hızı sağlıyor.

Tüm bunları birleştirmek, oyuncuların League of Legends'ta kalıcı körleme hilesini gerçekleştirmelerine yardımcı olacaktır. Bu hilenin Teemo'nun League of Legends'ın üst düzey oyunlarında öncelikli olarak yükselmesine yardımcı olup olmayacağı belli değil. Ancak kesinlikle oyuncuların oyun içinde düşmanları kızdırmak için kullanabilecekleri eğlenceli bir hiledir.

 

 

 

Menü