epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

League of Legends PBE: Caesura ve Equinox'a Çıkacak Yeni Mythic Eşyaların Ornn Versiyonu

League of Legends PBE: Caesura ve Equinox'a Çıkacak Yeni Mythic Eşyaların Ornn Versiyonu

League of Legends sezon öncesi 12 güncellemesi, oyunculara her maça nasıl yaklaşacakları konusunda daha fazla çok yönlülük sağlamak için birçok yeni oyun içi mekaniği tanıtacak.

Geliştiriciler, bir "Nesnel Ödüller" mekaniği ve iki yeni ejderha, Hextech ve Chemtech'in yanı sıra, öncekilerden bazılarını değiştirirken oyuna yeni Efsanevi Öğeler de ekleyecek.

Yaklaşan Mythic'lerden ikisinin kendi Ornn versiyonları olacak ve oyuncular "Usta Zanaatkar" pasiflerini kullanarak bu eşyaları takım arkadaşları için geliştirebilecekler.

Yeni Mythics'in, Parçalanmış Kraliçe’nin Tacı ve Denge Örtüsü’nün Ornn versiyonu sırasıyla Caesura ve Equinox olacak ve yükseltme, her iki temel öğe için de istatistiklerde önemli bir artış sağlayacak.

League of Legends sezon öncesi 12 öğe güncellemeleri yakında PBE sunucusuna gelecek ve test sunucularına erişimi olan oyuncular değişiklikleri kendileri deneyebilecek.

 

 

Yeni Mythic Öğeleri, Denge Örtüsü ve Parçalanmış Kraliçe’nin Tacı, League of Legends Sezon Öncesi 12'ye Neler Getirecek?

League of Legends sezon öncesi 12 için yeni öğe güncellemeleri, oyuna daha fazla çok yönlülük getirmeyi ve oyunculara yapım yollarında daha fazla seçenek sunmayı amaçlıyor.

Geliştiriciler, yaratıcı durumsal yapıları desteklemek istiyor. Tankların ve desteklerin yeni Mythic öğe olan Denge Örtüsü'nü ve büyücülerin Parçalanmış Kraliçe’nin Tacı’nı almasının nedenlerinden biri de budur.

Orta koridor büyücüleri için mevcut Efsaneler, savunma ve hayatta kalma açısından fazla bir şeye izin vermiyordu. Bu da Ryze, LeBlanc ve Azir gibi şampiyonları oldukça kırılgan yapıyordu. Takım savaşlarına girer girmez hasar alırlardı ve oyunun sonraki aşamalarında hayatta kalmak için Zonya'nın Kum Saati gibi eşyalara yoğun bir şekilde güvenmek zorunda kalırlardı.

Parçalanmış Kraliçe’nin Tacı’nın pasif “İlahi Koruma”sı, gelen şampiyon hasarını 1,5 saniyeliğine %50 azaltır. Bu, onu doğuştan gelen dayanıklılıktan yoksun orta koridor şampiyonları için oldukça uygun bir seçenek haline getiriyor.

Öte yandan Denge Örtüsü, tank desteklerine her oyunda Demir Solari’nin Madalyonu veya Shurelya'nın Savaş Şarkısı’nı aceleye getirmekten daha fazla seçenek sunacak. Mythic ayrıca ek dirençler sunacak ve Nautilus, Leona, Braum ve Taric gibi League of Legends desteklerini kitle kontrol yeteneklerini doğru bir şekilde kullandıklarında öldürmeyi zorlaştıracak.

League of Legends 12 sezon öncesi güncellemesinin 17 Kasım'da 11.23 yaması ile birlikte yayınlanması bekleniyor. Ancak, bazı değişiklikler 11.22 döngüsünden itibaren PBE sunucularına doğru yol almaya başlayacak.

 

 

 

 

Menü