League of Legends’ın En Yeni Şampiyonu: Lillia

League of Legends’ın En Yeni Şampiyonu: Lillia

Riot Games tarafından geliştirilen ve oyun severlere sunulan, en popüler oyunlar arasında yer alan MOBA oyunu League of Legends'a gelecek yeni şampiyon Lillia, geçtiğimiz günlerde duyuruldu.

Oyun geliştirici ekibi arasında yer alan kıdemli hikayeyazarı David “Interlocutioner” Slagle, Lillia hakkında birkaç bilgi verdi. SlagleLillia için; “Lillia, düşlerle kendi arasında bir yakınlığı olduğunu hissediyor ve onlara bayılıyor. Ancak bu durumun arkasında da anlamlı bir neden barındırıyor. Lillia, bu düşleri temsil ettikleri bazı şeylerden dolayı seviyor. Bunlar;içerisinde muazzam bir sihrin yer aldığı ve insanların olduğu bir dünya ancak insanlar bu sihri unutuyor ve saklıyor. Lillia ise bu durumu gördüğünde sadece ağaç anasını kurtarmak için değil, insanların içerisinde sihri bulmalarını sağlayacak yardımı da yapmak istiyor.’’ ifadelerinde bulundu.

 

İçindekiler:

 • Sihirli Bir Ağacın Düşü Lillia
 • Lillia’nın Yetenekleri
 • Pasif - Düş Dalı
 • Q - Çiçek Açtıran
 • W - Dikkat Et! İik!
 • E – Dönertohum
 • R - Mışıl Mışıl

 

Sihirli Bir Ağacın Düşü Lillia

Lillia, Ionia'da bulunan sihirli bir ağacın düşü olarak karşımıza çıkıyor. Bu sihirli ağaç, düşleri çiçeklerinde topluyor. Çiçekler açınca sihre dönüşen bu ağaç ise bulunduğu ormanı besliyor. Ağacın kendisi, Bir gece bir düş görüyor ancak bu tomurcuk açmadan yere düşüyor. Yere düşen tomurcuk, büyüyerek Lillia’ya dönüşüyor.

 

Lillia’nın Yetenekleri

 

 • Pasif-Düş Dalı

Lillia'nın yetenekleri, Düş Tozu ile bir hedefin azami canının belli bir bölümüne,belirli bir süre olarak, eşdeğer olabilecek şekilde büyü hasarı veriyor.

 

 • Q-Çiçek Açtıran

Lillia, dalını havada savurarak yakınında bulunan rakip şampiyonlara büyü hasarı verir. Dairenin dışınca bulunan rakip takım şampiyonları gerçek hasara maruz kalır ve saldırının isabet etmesi Lillia’ya hareket hızı kazandırır.

 

 • W - Dikkat Et! İik!

Lillia, dalı ile birlikte yapacağı büyük vuruş için hazırlanır. Sonrasında rakiplere takım şampiyonuna büyü hasarı verir. Rakipler, etki alanının merkezinde yer alırsa, daha fazla hasar görürler.

 • E –Dönertohum

Lillia, başının üstünden rakip takım şampiyonlarına doğru bir Dönertohumfırlatır.Dönerhortum, onları bir süreliğine yavaşlatır. Lillia’nınDönertohum'urakiplere isabet etmezse bir rakiple ya da yüzey şekliyle çarpışana kadar yuvarlanır.

 

 • R - Mışıl Mışıl

Lillia rakip takım şampiyonlarını bir ninni etkisi altında kalmasını sağlar. Düş Tozu'ndan etkilenen hedefleri bir süreliğine yavaşlatarak onları uyutur. Rakip takım şampiyonları hasar alarak uyandığında ise fazladan büyü hasarı alırlar.

 

Lillia’nın sahip olduğu her şey düşlerle ilgili.

Aklınıza takılan soruları duyar gibiyiz: Bir ormancı nasıl düş topluyor? Ormancılar, takım arkadaşlarının feryatları ve rakibin kayıp olduğu sinyalleri dışında başka bir şey toplayabilir mi?

İşin şakasını geçecek olursak; Lillia keyifli bir orman şampiyonu olacak ve takım arkadaşlarını düşlerle etkileyeceğe benziyor.

 

Güvenli ve Şifrelenmiş Alışveriş
7/24 Hızlı Teslimat
100% Müşteri Memnuniyeti