epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

League of Legends 2022 Sezon Öncesi: Gelecek Olan Tüm Yeni Efsanevi ve İhtişamlı Öğeler

League of Legends 2022 Sezon Öncesi: Gelecek Olan Tüm Yeni Efsanevi ve İhtişamlı Öğeler

League of Legends sezon öncesi 2022, 11.23 yaması ile birlikte gelecek. Bu yamayla birlikte Riot Games, suikastçılar, destekler, tanklar ve büyücüler için özel olarak tasarlanmış yepyeni öğeler sunacak. Riot, birkaç ay önce tanklar, büyücüler ve suikastçılar için efsanevi eşyalara geldiğinde daha fazla özgürlük sağlamak istediklerini belirtmişti. Bu nedenle, League of Legends 2022 sezon öncesi, yukarıda belirtilen sınıflara sunulan seçenekleri artıracak toplam altı öğeyi oyuna sunacak. Bu eşyaların metayı tamamen değiştirip değiştirmeyeceğini veya bunların birkaç şampiyonu yaşanabilir kılıp kılmayacağını söylemek şimdilik zor.

İşlevleri de dahil olmak üzere gelecek öğelerle ilgili ayrıntılar aşağıda verilmiştir.

 

 

Tanklar, Suikastçılar, Büyücüler ve Destekler için League of Legends'a Altı Yeni Eşya Geliyor

League of Legends, tanklara, suikastçılara, büyücülere ve desteklere özel altı öğe sunmaya hazırlanıyor. Destekler daha efsanevi seçenekler elde etmek için ayarlanırken, suikastçılar, tanklar ve büyücüler daha efsanevi seçenekler elde etmek için ayarlandı.

Bazen, her tank, büyücü veya suikastçı, seçenek eksikliği nedeniyle pratik olarak aynı öğeyi oluşturur. Ancak Riot Games, bazı şampiyonlarda diğerlerine kıyasla bazı eşyaların iyi çalışması gerektiğini düşünüyor. Bu nedenle, League of Legends sezon öncesi gelen eşyaların listesi aşağıdaki gibidir:

 

 

1. Yaklaşan Kış

Tanıtılan ilk öğe tanklar içindir. Bu eşya 400 can, 500 mana ve 15 yetenek hızı sağlar. Ayrıca yaklaşık %8 manaya dayalı sağlığı da içerir. Eşyanın pasifi aşağıdaki gibidir.

Mana Yükü: Bir hücumu tüketmek ve hedef bir şampiyonsa ikiye katlanan 3 bonus mana kazanmak için bir Yetenek veya Saldırı ile bir hedefe saldırın. Maksimum 360 mana verir, bu noktada bu eşya Son Kış’a dönüşür.

 

 

2. Son Kış

Son Kış, Yaklaşan Kış’ın yükseltilmiş bir versiyonudur. Temel istatistikler, Son Kış tarafından sağlanan mana 860 olması dışında, Yaklaşan Kış ile hemen hemen aynıdır. Ancak, öğenin pasifi aşağıdaki gibidir.

Sonsuzluk: Bir rakip şampiyonu hareketsizleştirme veya yavaşlatma (yalnızca yakın dövüş), mevcut mananın %3'ünü tüketir ve 3 saniyeliğine bir kalkan vererek hasarı emer. Yakında birden fazla düşman varsa kalkan %80 artar.

 

 

3. Parçalanmış Kraliçe’nin Tacı

Parçalanmış Kraliçe’nin Tacı, esas olarak 70 yetenek gücü, 250 sağlık, 600 mana ve 20 yetenek hızı sağlayan bir büyücü eşyasıdır. Bu öğenin Müdafaa adlı benzersiz bir yeteneği vardır. Gelen hasarı %50 oranında azaltmaya yardımcı olur. Bunun dışında eşya %1 hareket hızı ve ayrıca 50 can sağlar.

 

 

4. Denge Örtüsü

Denge Örtüsü, destekler için efsanevi bir seçenek olarak ayarlandı. Öncelikle 200 can, 20 yetenek hızı, 30 zırh ve 30 büyü direnci sağlar. Öğenin ana fikri, bir düşman hareketsiz kaldığında, hedefin ve o hedefin yakınındaki tüm düşmanların ek hasar almasıdır.

Pişmanlık: Şampiyonları hareketsiz bıraktıktan veya hareketsiz kaldıktan sonra, o hedefin ve yakındaki tüm rakiplerin pişman etmesini sağlayın ve aldıkları hasarı 5 saniye boyunca %12 artırın

İhtişamlı Pasif: Diğer tüm Efsanevi eşyalara 5 zırh ve büyü direnci verir.

 

 

5. Aksiyom Akımı

Aksiyom Akımı, suikastçılar için yapılmış bir eşyadır. Görünüşe göre AD şampiyonları, 55 hasar, 10 zırh deşme ve 25 yetenek hızı sağlamanın yanı sıra benzersiz bir pasife sahip olduğu için onu da kullanabilecekler. Bir rakip şampiyon, onlara hasar verdikten sonra 3 saniye içinde ölürse, nihai yeteneğin bekleme süresini %25 azaltır.

 

 

6. Gölgealev

Gölgealev, büyücü şampiyonlarına yönelik League of Legends'a gelen son yeni öğedir. Bu eşya öncelikle kullanıcıya 80 yetenek gücü ve 250 can sağlar. Bununla birlikte, eşya aynı zamanda tamamen hedef şampiyonun sağlığına dayalı büyü nüfuzu da sunar. Ayrıca hedef kalkanlardan etkilenirse maksimum nüfuz sağlar.

 

Bu öğeler, 19 Ekim 2021'den itibaren test için League of Legends'ın PBE'sinde (Genel Beta Ortamı) yerini aldı. Bu, 11.23 yaması ile ana istemciye ulaşmadan önce PBE'de dört hafta boyunca geçerli olacak.

Menü