epin satışı, pubg uc satışı, pubg id yükleme, pvp serverlar, pvp server epin, valorant rp , riot point, knight cash satışları

lol rp, valorant vp, pubg id yükleme, pubg uc, pubg mobile uc, pubg uc satın al

Büyü Hakimiyeti için League of Legends'daki En İyi AP Öğelerine Bir Bakış

Büyü Hakimiyeti için League of Legends'daki En İyi AP Öğelerine Bir Bakış

Duruma bağlı olarak büyücüler, her biri oyundaki kendi amacı olan çeşitli farklı Mythic ve efsanevi öğeler inşa eder: ek dirençler, daha fazla HP ve hatta daha uzun kalabalık kontrol süreleri. Ancak hepsinin paylaştığı ortak bir istatistik var. Çok fazla büyü hasarı verirler. Büyü hasarına dayanan büyücüler ve şampiyonlar için en iyi eşyalara birlikte bakacağız.

 

 

Erken Oyun Hasarı

Oyunun başında çok fazla hasar veren büyücüler çoğunlukla orta koridordur. Bu şampiyonlar genellikle hareket halindeyken çok fazla hasar oluşturur. Bu saldırgan büyücülere örnek olarak Zoe veya Orianna gibi şampiyonlar verilebilir. Her ikisi de Mythic eşya Luden's Tempest ile iyi bir sinerji oluşturur. Ayrıca her yeni efsanevi ile artan büyü nüfuzu sağlar.

Kalıcı yanık hasarına güvenen veya kitlerinde biraz daha fazla iyileştirmeye ihtiyaç duyan büyücüler, Liandry's Anguish'i satın almalıdır. Malzahar veya Seraphine gibi şampiyonlar tam da bunun içindir.

Mythic eşyasını inşa etmeyi bitirdikten sonra, Büyücülük Ayakkabılarına öncelik vermelisiniz. Size normal hareket hızı ve büyü nüfuzu sağlarlar. Bununla düşmanın bazı dirençlerini delebilirsin. Birçok profesyonel önce bu ayakkabıları almayı sever, çünkü düşmanı erken seviyelerde patlatmak için faydalı olabilir.

Araç setinizde kitle kontrolüne ihtiyacınız varsa veya daha fazlasını istiyorsanız Mythic Everfrost'u satın alabilirsiniz. Bu öğe, düşmanlarınızı vurduğunuz yere bağlı olarak yavaşlatan veya sabitleyen aktif bir yeteneğe sahiptir.

 

 

Her Takım Dövüşü için Doğru Efsanevi Eşya

Büyü hasarına sahip şampiyonlardan, hasar potansiyelleri nedeniyle oyunun sonraki aşamalarında korkulur. Yumuşacık bir hedefi saniyeler içinde yok edebilirler. Bu güç, kendileri düşük can havuzuna sahip şampiyonlar olduklarından, onları kendi dezavantajlarıyla baş başa bırakıyor. Ancak Zhonya'nın Kum Saati'nin yardımıyla bu zayıflığın bir kısmını yok edebilirsiniz.

Bu eşyanın verdiği hasarın yanı sıra size biraz zırh ve kullanışlı bir aktif yetenek verir. Öğeye bastıktan sonra, 2,5 saniye boyunca gelen herhangi bir saldırıya karşı korunursunuz. Ancak bu süre boyunca kendiniz hiçbir şey yapamazsınız. Özellikle takım savaşlarında bu öğe dövüşü başlatabilir veya bozabilir ve bekleme sürelerinizi yeniden kazanmanız için size daha fazla zaman tanır.

Onlara verdiğiniz her hasarı iyileştiren hedeflerle başa çıkmak zor olabilir. Üzerinde ne kadar kullandığınız önemli değil; sadece kendilerini iyileştirirler. Bu durumlarda Morellonomicon satın almanız tavsiye edilir. Vurduğunuz her hedefte ağır yaralar açar ve iyileşme sürecini yavaşlatır.

Herhangi bir orta koridor büyücüsünün düşünmesi gereken son eşya, Rhabadon'un Ölüm Şapkası'dır. Önceki öğelerden aldığınız tüm AP Hasarını %35 oranında artırdığı için hasarınızı yeni zirvelere taşır. Ayrıca size 120 Yetenek Gücü verir. Bu eşya özellikle oyunun sonlarına geldiğinizde veya rakibinizin çok ilerisinde olduğunuzda kullanışlıdır. Seviye 6'da tamamen yığılmış bir Mejais'iniz yoksa, önce bu öğeyi satın almamalısınız.

Menü