Ağustos Ayında Game Pass Kütüphanesine Eklenecek Ücretsiz Oyunlar

Microsoft, Ağustos Ayında Game Pass Kütüphanesine Eklenecek Ücretsiz Oyunları Sonunda Açıkladı

Microsoft firması, geçtiğimiz günler içerisinde sosyal medya hesaplarından yaptığı resmîaçıklama ile birlikte Ağustos ayında Game Pass kütüphanesine eklenecek ücretsiz oyunları duyurdu. Yapılan resmî açıklamalar doğrultusunda abone sahipleri, Darksiders Genesis, Final Fantasy VII, UnderMine, TrailMakers, Man of Medan, It Lurks Below ve Xeno Crisis isimli yapımları herhangi bir ek ücret ödemeden abonelikleri boyunca oynayabilecek. Dilerseniz, söz konusu oyunları gelin yakından daha detaylı bir şekilde birlikte inceleyelim.

7 Muhteşem Oyun

 

Xbox Game Pass aboneleri, Ağustos ayı içerisinde 7 muhteşem oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilecek. 6 Ağustos ile 13 Ağustos tarihleri arasında platforma eklenecek yeni oyunları dilerseniz tek tek birlikte inceleyelim.

  1. Darksiders Genesis

 

 

Son dönemin en önemli yapımlarından biri olarak kabul edilen Darksiders Genesis, 2020 yılında oyun severler ile buluşmuştur. Oldukça sağlam bir hikaye’ye sahip olan oyundaki temel amacımız ise cehennemin tek sahibi Lucifer’ ı durdurmak.

  1. Final Fantasy VII

 

 

Serinin en önemli oyunlarından biri olan Final Fantasy VII, 13 Ağustos tarihinde Xbox Game Pass kütüphanesine ücretsiz bir şekilde eklenecek. Gezegenin enerjisini amansız bir şekilde kullanan şirketi durdurmaya çalışacağımız oyun, hikayesiyle dikkat çekiyor.

  1. UnderMine

 

 

UnderMine, sıra dışı konsepti ile dikkat çekiyor. Yer altında bulunan altınları toplayarak ilerleyeceğimiz oyunda, amansız düşmanlar ile de mücadele edeceğiz. Son derece değişik bir hikâye’ ye sahip olan oyun 6 Ağustos tarihinde Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek.

 

  1. TrailMakers

 

TrailMakers, son dönemin en ilginç yapımlarından biri olarak kabul ediliyor. Araba, uçak veya bot üretebileceğimiz bu oyunda, önceden belirlenen görevleri başarı ile tamamlamaya çalışacağız. Oldukça farklı bir yapıya sahip olan oyun, 6 Ağustos tarihinden itibaren kütüphanedeki yerini alacak.

 

  1. Man of Medan

 

Man of Medan isimli yapım, aksiyon ve gerilim dolu sahneleriyle dikkat çekiyor. İkinci Dünya Savaşından kalan batık bir gemiyi bulmak isteyen bir grup arkadaş, bölgeye gitmeye karar verir. Fakat, işler fırtınanın çıkmasıyla sarpa saracaktır. Hikayesiyle oldukça başarılı olan bu yapım, 6 Ağustos tarihinden itibaren kütüphaneye eklenecek.

 

  1. It Lurks Below

 

It Lurks Below isimli oyun, 2B kamera açısına sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Son derece nostaljik bir yapıya sahip olan oyun, 6 Ağustos tarihinden itibaren kütüphanedeki yerini alacak.

 

  1. Xeno Crisis

 

Xeno Crisis isimli oyun, oldukça nostaljik yapısıyla dikkat çekiyor. Yaratıklara karşı amansız bir şekilde savaşacağımız oyunda, hayatta kalanları kurtarmaya çalışacağız. Eski tarz oyunları seven kişilerin hoşuna gideceği bu yapım, 6 Ağustos tarihinde Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek.

Güvenli ve Şifrelenmiş Alışveriş
7/24 Hızlı Teslimat
100% Müşteri Memnuniyeti